Дівам – романтичні зустрічі, Левам – неврівноважені колеги: гороскоп на 15 липня

А Козероги витрачатимуть гроші

ОВНИ

Ви зможете проявити себе у роботі, продемонструвавши неабиякі здібності. Це наблизить вас до мети. Основну увагу приділіть завершенню справ.

ТЕЛЬЦІ

Серйозних помилок цього дня ви не допустите, але вам слід уникати суєти та поспішних рішень. Серед іншого вам доведеться займатися й чужими проблемами.

БЛИЗНЮКИ

Великий успіх матиме колективна робота. Так і завдання виконаєте краще, і атмосферу у колективі покращите.

РАКИ

Не варто звертатися до керівництва за схваленням ваших ідей -  дійте на власний розсуд. Якщо якісь питання викликають у вас сумніви або роздратування, не намагайтеся їх вирішити будь-яким способом.

ЛЕВИ

Навколо вас буде чимало неврівноважених колег, але постарайтеся не втрачати спокою та емоційної рівноваги. Спробуйте знайти щось, що допоможе вам відволікатися.

ДІВИ

Зараз особливо вдало пройдуть будь-які переговори. Добре підписувати важливі угоди та починати довготривалі проєкти. Також день підходить для знайомств і романтичних зустрічей.

ТЕРЕЗИ

Ви відчуєте приплив сил і зможете впоратися з будь-якими завданнями. Уникайте суперечок, докорів і конфліктів з людьми, яких любите.

СКОРПІОНИ

Займіться тим, що вам вдається робити найкраще. Це вдалий час для прощення і примирення. Вам потрібно уникати гострих висловлювань на адресу оточуючих і друзів у вас стане більше.

СТРІЛЬЦІ

На роботі з'явиться широке поле для діяльності. А також усі можливості для того, щоб знайти потрібну інформацію та налагодити корисні зв’язки. Проявляйте ініціативу.

КОЗЕРОГИ

Прийшов час змін, які можуть зачепити і ділові, і особисті відносини. Цього дня відбудуться цікаві події, які наповнять ваше серце радістю. Можливо, вам захочеться витратити трохи грошей та зробити комусь подарунок.

ВОДОЛІЇ

Зараз не можна діяти поспіхом. Не обіцяйте нікому свою допомогу чи підтримку, поки не розберетеся в ситуації, бо можете нашкодити собі.  

РИБИ

Вам потрібно брати все у свої руки і добиватися того, чого хочете. Особливо, це стосується особистого життя. На роботі можуть виникнути незначні непорозуміння, які вдасться швидко владнати.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Наталка Панфілова

Наталка Панфілова

Теги: гороскоп
Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень