«Чи «товаришуєте» ви з математикою?» - вчитель з Рівного розкритикував Міносвіти через канікули

Точніше через рекомендацію їх запровадити

Заступник директора обласного ліцею-інтернату Віктор Мисан у Фейсбуці розкритикував в.о. міністра освіти Сергія Шкарлета та уряд через рекомендацію запровадити достроково шкільні канікули: 

Складається враження, що пан Шкарлет разом із «колегами в уряді...», не зовсім добре розуміють і знають нормативну базу.

 

Відповідно до Закону України «Про повну загальну середню освіту» (ст. 10): «Структура і тривалість навчального року, навчального тижня, навчального дня, занять, відпочинку між ними, форми організації освітнього процесу визначаються педагогічною радою закладу освіти».

 

Отже тривалість шкільних канікул, як форми відпочинку, встановлює педагогічна рада навчального закладу, а не МОНу з «колегами в уряді, які розуміють відповідальність».

Віктор Мисан зауважує, що цією ж статтею закону про освіту визначена тривалість канікул протягом навчального року – «не менше 30 днів». І додає, що, як правило, педагогічні ради закладів освіти, діючи у правовому полі, у серпні ухвалюють рішення про структуру навчального року, його тривалість та час канікул. І намагаються не порушувати канікулярної норми «30 днів».

Хоча теоретично канікули упродовж навчального року можна збільшити й до 35, 40, 50 днів. Але в такому випадку, зазначає педагог,

потрібно продовжити навчальний процес, оскільки він повинен тривати не менше 175 днів.

 

Це означає, що педради шкіл мають прийняти рішення щодо перенесення закінчення навчального процесу (не року, а самого процесу) на ту кількість днів, на яку будуть подовжені канікули. У такому випадку він може закінчитися у першій декаді червня, другій або третій.

Тож педагог звертає увагу на таке:

А як же учні 11 класів?

 

Український центр оцінювання якості освіти вже уклав графік ЗНО на 2021 рік, який, між іншим, затверджений МОНом.

 

Їм також прийдеться продовжувати навчальний процес (???!!!).

Зважаючи на це, Віктор Мисан саркастично запитує:

Чи «товаришують» в.о. МОНу з «колегами в уряді, які розуміють відповідальність» з нормативними документами і … математикою, як «царицею наук»?

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень