Чотири знаки Зодіаку, яким мало одного партнера

Третій – не зайвий

Астрологи кажуть, що є 4 знаки Зодіаку, яким мало одного партнера. З представниками цих знаків Зодіаку важко будувати стосунки, адже вони завжди про когось думають.

Близнята

Одна людина – дві особистості. Одній – хочеться навіженості, пристрасті, яскравих емоцій, а інший – знайти споріднену душу. Але знайти все це в одній людині непросто, тож Близнюки можуть будувати стосунки з двома партнерами паралельно. Викрити їх у зраді складно, адже вони вміють підлаштовуватися під різні стресові ситуації. 

Терези

Терези – романтики, для них у стосунках головну роль відіграють гармонія та емоції. Але щойно вони зустрінуть ще когось, хто заполонить серце, без зради не обійдеться.

Скорпіон

Скорпіони лише деякий час можуть бути вірними. Але серце Скорпіона завжди прагне любові, тож представники цього знаку Зодіаку найчастіше формують любовні трикутники. За обох партнерів вони будуть чіплятися руками й ногами і не відпускатимуть, поки комусь не набридне ця схема стосунків.

Риби

Риби дуже люблять секс і шукають його буквально скрізь. Це ті люди, в яких за все життя може бути більше сотні сексуальних партнерів. Але це не означає, що з усіма людьми були стосунки. Риби таким чином наповнюють себе емоційно.

Джерело: unian

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень