ON-LINE

«Опора» зафіксувала порушення в Рівному (ФОТО)

п'ятниця, 12 квітня 2019
Та області

Ще у середу, 10 квітня, спостерігачі Громадянської мережі ОПОРА зафіксували білборди, що мають ознаки прихованої агітації проти кандидата на посаду Президента України Володимира Зеленського та друковані агітаційні матеріали кандидата на пост Президента Петра Порошенка із зображенням Президента Росії Володимира Путіна.

У Здолбунові спостерігачі ОПОРИ зафіксували білборди, що мають ознаки прихованої агітації проти кандидата на пост Президента Володимира Зеленського. Зокрема, білборди з написами: «Не зіпсуй зеленкою майбутнє! Ти – за безвіз чи «тайожний союз»?» та «Якщо вавка в голові – зеленка не допоможе! … скільки її не пий».

На вказаних білбордах немає вихідних даних, що значно ускладнює процедуру встановлення замовника реклами.

Також у Рівному невідомі особи у жилетах та сумками «Ми йдемо своїм шляхом! Петро Порошенко» поширювали друковані агітаційні матеріали «21 квітня обирай!» із зображенням кандидата на пост Президента України Петра Порошенка та Президента Російської Федерації Володимира Путіна.

В агітаційній газеті опубліковані цитати відомих людей на підтримку кандидата на пост Президента Петра Порошенка.
У газеті зазначено: «Замовник: Кандидат на пост Президента України Порошенко П. О. Установа, що здійснила друк: ТОВ «ГК «СТАТУС ІНВЕСТ ІНЖИНІРИНГ», Тираж 4 000 000 прим. Особа, відповідальна за випуск: Южаніна Н. П».

Чи звертались «опорівці» до поліції через вищевказані порушення, не повідомляється.

В ОПОРІ нагадали, що відповідно до ч. 16 ст. 69 Закону України «Про вибори Президента України» забороняється виготовлення та розповсюдження друкованих передвиборних агітаційних матеріалів, що не містять відомостей про установу, яка здійснила друк, тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск, та замовника відповідних матеріалів.

Наші новини у ТelegramНомер у Viber: 063-73-4-106-4


КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • Загублено гаманець з документами

    В районі 12-ї школи,  загублено гаманець з  документами на прізвище  Шевчук...
  • Техпаспорт Аudi A6

    Загублений техпаспорт на АudiA6, литовська реєстрація. Прохання повернути за...
  • Загублено ключі

    Знайдено ключі від автомобіля «Рено». Тому, хто загубив, прохання...
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ