Чоловічі імена, які не подобаються жінкам

Принаймні своїм синам, вони такі імена давати не хочуть

Олександр

Більшість жінок сприймають це ім'я як надто поширене, надто вже популярне. Чомусь жінкам здається, що такий чоловік навряд стане успішним і просто губитиметься серед тисяч інших Олександрів. Хоча чимало Олександр в житті довели протилежне.

Сергій

Власне, тут теж проблема надто великої популярності імені у часи молодості наших батьків. При тому що зараз Сергій – вкрай рідкісне ім’я.

Олег

Жінкам здається що це ім’я грубе, а його власники жорстокі та злі. Але в реальності – це неймовірно позитивні та добрі особистості.

Валентин

А от Валентинів навпаки сприймають надто м’якими та навіть безхарактерними. Дехто настільки негативно сприймає ім’я Валентин, що категорично відмовляються називати ним своїх дітей.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень