Чи готова Рівненщина приймати переселенців, якщо раптом - війна

І скільки їх є нині в області

Переселенці (фото - ілюстративне, з сайту zmina.info)

Рівненщина зможе приймати переселенців з України у разі бойових дій. Адже має фонд приміщень для їх розташування, запевнив на брифінгу заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко.

Перелік приміщень на початку цього року оновили, узгодили його з територіальними громадами.

 

До нього включили соціокультурні об’єкти, готелі, гуртожитки, будівлі підприємств, установ, організацій  і окремі об’єкти нерухомості приватних господарств.

Чи скуповують жителі південних і східних областей уже нині житло на Рівненщині, то в ОДА на це питання відповісти не можуть. Лише запевняють, що ажіотажного попиту на нерухомість в області не спостерігають.

До речі, внутрішньо переміщених осіб Рівненщина приймає з 2014 року. І на території області є 2047 таких родин. Їх кількість через загрозу вторгнення Росії останнім часом не зросла.  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень