СБУ звернулася до українців через загрозу вторгнення РФ: що важливо робити зараз?

Аби не піддатися паніці

СБУ відреагувала на інформацію щодо можливого вторгнення Росії на територію України. Правоохоронці закликають населення не піддаватися паніці, бо наразі наша держава зіткнулася з потужною хвилею гібридної війни в інформаційному просторі. Такий допис з’явився на сторінці СБУ у Фейсбуці.

У відомстві зазначили, що інформаційний простір України зазнає безпрецедентного впливу. Поширюється велика кількість фейкової інформації, відбувається викривлення реального стану речей та нагнітання паніки.

Висновок можна зробити лише один – це чергова потужна хвиля гібридної війни.

Наразі мета Росії – посіяти паніку в суспільстві України, розхитати єдність та підірвати віру в здатність держави захистити українців. Прояви гібридної війни фіксують в окремих ЗМІ, заявах деяких політиків, у соціальних мережах.

Служба безпеки активно протидіє зловмисникам. Вони працюють в усіх регіонах нашої держави та готові захищати Україну. Стабільність в країні залежить не лише від влади, але й від зважених дій громадян.

Тому потрібно зберігати спокій та не піддаватися на провокації.

Дестабілізація і паніка діє на користь ворогу. Інформацію варто перевіряти, щоб навчитися відрізняти правду від брехні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень