СБУ звернулася до українців через загрозу вторгнення РФ: що важливо робити зараз?

Аби не піддатися паніці

СБУ відреагувала на інформацію щодо можливого вторгнення Росії на територію України. Правоохоронці закликають населення не піддаватися паніці, бо наразі наша держава зіткнулася з потужною хвилею гібридної війни в інформаційному просторі. Такий допис з’явився на сторінці СБУ у Фейсбуці.

У відомстві зазначили, що інформаційний простір України зазнає безпрецедентного впливу. Поширюється велика кількість фейкової інформації, відбувається викривлення реального стану речей та нагнітання паніки.

Висновок можна зробити лише один – це чергова потужна хвиля гібридної війни.

Наразі мета Росії – посіяти паніку в суспільстві України, розхитати єдність та підірвати віру в здатність держави захистити українців. Прояви гібридної війни фіксують в окремих ЗМІ, заявах деяких політиків, у соціальних мережах.

Служба безпеки активно протидіє зловмисникам. Вони працюють в усіх регіонах нашої держави та готові захищати Україну. Стабільність в країні залежить не лише від влади, але й від зважених дій громадян.

Тому потрібно зберігати спокій та не піддаватися на провокації.

Дестабілізація і паніка діє на користь ворогу. Інформацію варто перевіряти, щоб навчитися відрізняти правду від брехні.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень