Атлети з усієї України «місили болото» під Рівним. Місцева команда – одна з кращих (ФОТО)

Легкоатлети Рівненської області стали другими на ЧУ з кросу

Фото - ФЛАУ

У Рівному відбувся командний чемпіонат України з легкоатлетичного кросу.

Змагалися у категоріях U16, U18, U20, U23. Кращих обирали й серед дорослих легкоатлетів, повідомляє РАДІО ТРЕК з посиланням на Федерацію легкої атлетики Рівненської області.

Траса мала 1 коло протяжністю в 1 км, яка містила: гірку, болото і всі ці принади кросу у повному об’ємі.

Тож перша п’ятірка в рамках командного заліку виглядає так:

Хмельницька область – 226 очки;

Рівненська область – 229 очки;

м. Київ – 243 очки;

Волинська область – 271 очко;

Вінницька область – 273 очки.

А от чемпіоном України серед чоловіків став Дмитро Сірук, подолавши дистанцію  8 км за 26:16 хв. На жіночій дистанції  5 км, з результатом 19:01 хв, перемога стала за Валентиною Верецькою (Кілярською).

Фото - ФЛАУ

В категорії U23 (молодь) серед жінок на дистанції 5 км першою стала Катерина Кифяк, а серед чоловіків на дистанції 8 км золото виборов Василь Сабуняк.

Фото - ФЛАУ

Серед атлетів U20 чемпіонами України стали Атаманюк Андрій (4 км – 13:01 хв) та Петрик Юлія (3 км – 10:56 хв).

Вікторія Бондарєва (2 км – 7:26 хв) та Владислав Скочко (3 км – 10:09 хв) вийшли недосяжними для конкурентів у категорії U18.

Фото - ФЛАУ

У категорії U16 переможцями стали Андрій Радзевило (2 км – 6:38 хв) та Софія Гордійчук (1 км – 3:22 хв).