5 міфів про жир, в які ми чомусь продовжуємо вірити

Розбираємо по пунктах

Кожна жінка хоче бути привабливою і стрункою. Для цього хтось голодує, хтось сидить на дієті, а хтось взагалі живе у спортзалі.

А виявляється, про жирові клітини є багато міфів, інформує Ukr.Media.

Можна спалити жир локально

Всі ці нескінченні вправи для худих рук і дієти, що зменшують обсяг стегон, — обман чистої води. Жодне тренування, жодна система харчування не здатна спалювати жир в певних місцях. Жир є у всьому тілі і все, що ви можете зробити, це зменшити його загальний відсоток.

Інше питання, що жир може розподілятися нерівномірно (наприклад, більше на стегнах або на животі). Тож візуально можна підтягнути і зменшити обсяги якоїсь певної зони за допомогою вправ.

Наприклад, від віджимань або планки кількість жиру на руках не зменшиться, зате вправи зміцнять м'язи, приведуть їх в тонус, внаслідок чого руки будуть здаватися стрункішими.

Спалювання жиру починається через 30 хвилин після початку тренування

Цей стереотип був дуже популярний років 5 тому, проте багато хто продовжує приймати його за істину. Насправді процес спалювання жиру запускається тільки при дефіциті калорій. Коли ви витрачаєте більше, ніж отримуєте з їжі, енергію організм починає черпати з жирових відкладень.

При цьому неважливо, скільки ви займалися спортом: 15 хвилин, 30 хвилин або не займалися зовсім.

Жир можна спалювати і без спорту, просто постійно харчуючись з дефіцитом калорій, але хорошої якості тіла при цьому чекати не варто.

Силові тренування перетворюють жир в м'язи

Силові тренування дійсно допомагають наростити м'язову масу, але перетворити в неї жир — неможливо. Процес заміщення жирової тканини м'язами дуже довгий, трудомісткий і вимагає комплексного підходу.

Щоб спалити жир, треба перестати їсти вуглеводи

Ще одна легенда, яка не має під собою ніяких підстав, але в яку продовжують вірити мільйони людей. Вуглеводи, поряд з білками і жирами, — необхідні нутрієнти для нормальної роботи нашого організму, і зовсім без них він існувати не може.

Від швидких вуглеводів можна відмовитися, а ось корисні повільні вуглеводи організму просто необхідні.

Вранці жир спалюється ефективніше

Великою популярністю користуються ранкові тренування на голодний шлунок, оскільки вважається, що з їх допомогою ефективніше спалюється жир. Але це працює зовсім не так.

По-перше, повернемося до правила дефіциту калорій: ви можете їсти, що хочете, коли хочете і скільки хочете, і спортом можете зовсім не займатися, але якщо витрата енергії більша, ніж її споживання, жир буде горіти.

А якщо все ж намагатися прив'язати тренування до певного часу, то за статистикою у вечірній час витрата калорій на 10-12% вища, ніж вранці.

Тож якщо ви «сова» і катуєте себе ранніми підйомами на тренування з метою схуднути — розслабтеся і займайтеся спортом в будь-який зручний для вас час.

Радіо ТРЕК у Telegram. Viber: 063-734-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень