19-річний хлопець з Острожчини вижив після ураження струмом у 27 тисяч вольт. Мама благає про допомогу (ВІДЕО)

Струм прошив усі органи

19-річний хлопець хотів перелізти через потяг, аби скоротити шлях додому у сусіднє село.  Але на даху вагона спалахнув та впав. Сталося це 28 лютого, у селі Оженин, що на Острожчині. Лікарі кажуть, хлопець вижив дивом.

Про це повідомляє Радіо ТРЕК з посиланням на ТСН.

Першими про це дізналися у поліції, їм зателефонували місцеві. Втім коли копи прибули на місце події, побачили, хлопець живий. Слідом прибула швидка, медики кинулися надавати йому допомогу.

Він був весь обгорілий, без одягу. Весь обгорілий, кричав від болю, - розповідають у швидкій.

Хлопця спершу доправили до реанімації районної лікарні, потому у важкому стані транспортували в опікове відділення обласної. У нього 70% опіків поверхні тіла.

Ток прошив внутрішні органи та внаслідок падіння з висоти є забої нирок, черевної порожнини, також у нього черепно-мозкова травма, - додає лікар-комбустіолог Рівненського обласного опікового відділення – Петро Соловей.

Сам хлопець у свідомості, каже, почувається вкрай погано:

У мене все болить, особливо ноги болять, я їх не відчуваю.

Постраждалий Віктор розповідає, що того дня разом із сестрою та товаришем йшли до іншого села, облаштований перехід – проігнорували. Каже, обходити далеко, тож вирішили скоротити. 

Сестра з товаришем пролізли під вагонами та потяг рушив, думав, що встигну перелізти зверху, що було далі - не пам'ятаю.

Тепер матір хлопця цілодобово біля сина у лікарні. Жінка благає про допомогу, її син потребує донорів крові.

Допоможіть мені, будь ласка. Здайте кров, хто може, - не стримуючи сліз просить мама.

Односельці Віктора вже збирають гроші, аби допомогти.

В них в сім'ї п'ятеро дітей, батько помер від онкологічної хвороби, - розповідає сусід.

Саме через ігнорування спеціально облаштованих переходів трапляються подібні трагедії, зізнаються залізничники. Медики додають, аби отримати ураження струмом, не обов'язково торкатися дротів:

Струм б'є на дистанції через вологе повітря, - зазначає Петро Соловей.

Тепер на хлопця чекають місяці важкого лікування. Сам Віктор після того, що пережив, закликає не повторювати його помилок.

Джерело та відео: ТСН

Наші новини у Telegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень