ТОП-10 найбільш продаваних у світі книг

Сьогодні ми пропонуємо вам підбірку 10 відмінних книг із загального рейтингу найбільш продаваних книг у світі

1. Біблія

Незважаючи на відмінності у віросповіданні і світогляді, найпродаванішою книгою на планеті Земля залишається Біблія. За даними «Книги рекордів Гіннесса» на сьогодні її тираж становить 6 мільярдів примірників, причому підрахунок вівся з початку минулого століття. Перше друковане видання Біблії англійською мовою, наприклад, було опубліковано ще в 1538 році. Біблія перекладена на всі мови і регулярно перевидається в багатьох країнах.

2. Чарльз Діккенс "Повість про два міста"

Книга була вперше видана в 1859 році. Критики описували сюжет книги, як складне переплетення епічної драми з особистою трагедією. А письменник Лев Толстой у своєму трактаті «Що таке мистецтво?» згадує «Повість про два міста» як «зразок вищого, що випливає з любові до Бога і ближнього ... мистецтва». Ця книга - не тільки найпопулярніший в англомовних країнах твір Діккенса, але і ключовий бестселер в історії англомовної прози.

3. Джон Р. Р. Толкін "Володар перснів"

Легендарна трилогія в стилі фентезі підкорила серця мільйонів читачів. Твір «Володар перснів» - одна з найпопулярніших книг 20 століття. Вона була переведена на 38 мов. При першому виданні в 1954 році роман був розділений три частини: «Братство Персня», «Дві фортеці» і «Повернення короля». Сюжет твору цікавий і для цінителів фантастики, і для шанувальників класики.

4. Агата Крісті "10 негритят"

Найпопулярніший роман неперевершеної «королеви детективу» Агати Крісті, написаний в 1939 році. Згодом назва була змінена на більш політкоректну «І нікого не стало». Сама письменниця вважала цей твір одним з кращих, а в 1943 році вона написала за його мотивами п'єсу.

5. Антуан Де Сент-Екзюпері "Маленький принц"

Алегорія, моральні цінності і духовна автобіографія - дивовижний синтез. З незмінним зачаруванням автор розповідає історію про маленького хлопчика, який залишає свою комфортну крихітну планету, щоб подорожувати по Всесвіту. Ви продовжуєте шлях з ним і розумієте, що вивчаєте особливості поведінки дорослих. Його казкова одіссея завершується на Землі. Автор присвятив цю книгу своєму другові Леону Верту, про це він згадує в передмові: «Прошу дітей пробачити мене за те, що я присвятив цю книжку дорослому. Поважне виправдання: той дорослий - мій найкращий друг ... ».

6. Джером Д. Селінджер "Над прірвою в житі"

В основу роману лягло відверте оповідання від імені 17-річного юнака, який загострено сприймає дійсність і звичаї сучасного суспільства. Спочатку твір був призначений для дорослих, але, звичайно, мав велику популярність серед молоді. Роман перекладено майже всіма мовами світу. У 2005 році журнал Time включив цей твір до списку 100 кращих англомовних романів, написаних в період з 1923 року. Однак, незважаючи на загальне визнання, роман часто піддавався критиці і забороні через грубуваті вирази, а також опис різних підліткових страхів.

7. Бенджамін Спок "Дитина та догляд за нею"

Вже близько 70 років батьки покладаються на рекомендації відомого доктора-педіатра і педагога Бенджаміна Спока. Сучасні технології змінюють світ, але діти залишаються дітьми. А молоді батьки стикаються з тими ж питаннями і проблемами, що і попередні покоління. Прості поради по догляду за новонародженим, консультації по хворобах і травмах - актуальні завжди.

8. Річард Д. Бах "Чайка на ім'я Джонатан Лівінгстон"

Американський письменник і філософ створив унікальну повість-притчу про чайку, яка вчилася життю і мистецтву польоту. Книга надихає читача на самовдосконалення і відкриває горизонти духовної свободи. Джонатан, який не погодився миритися з примітивним існуванням побратимів, був вигнаний зі зграї. З цього моменту починається його шлях до знання. Сам Річард Бах розповідав, що повість була написана під враженням від польотів пілота Джона Лівінгстона.

9. Колін Маккалоу "Ті, що співають у терні"

У романі-бестселері перед читачем відкриваються долі трьох поколінь людей, які мріють, працюють, люблять і стійко протистоять життєвим випробуванням. В епічній сазі про сім'ю, яка перебралася з Нової Зеландії до Австралії, «червоною ниткою» відзначені відносини героїв Меггі Клірі і Ральфа де Брікассара, парафіяльного священика. Події розвиваються досить бурхливо, і через роки багато персонажів виявляються в Європі. Книга розділена на 7 частин, в кожній розкривається характер одного з головних персонажів.

10. Маріо Пьюзо "Хрещений батько"

Класичний роман, виданий в 1969 році, розповідає про могутній мафіозний клан дона Корлеоне. Завдяки реалізму і драматичності сюжету, книга завоювала популярність у всьому світі. Автор відкриває перед читачами найскладніші відносини між учасниками одного з найбільших злочинних синдикатів Америки. Головний герой Майкл мріяв стати професором, але в силу життєвих обставин повинен був прийняти від померлого батька спадщину родини.

 

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень