Джордж Мартін зіграє письменника-зомбі в «Нації Z»

Він гратиме практично самого себе

Автор «Пісні льоду та полум'я» Джордж Мартін зіграє повсталого з мертвих письменника у другому сезоні серіалу «Нація Z».

Як пишуть західні ЗМІ, в одному з епізодів Мартін-зомбі буде підписувати свої власні книги (і навіть спробує з'їсти одну з них). Причому твір, який буде згадуватися в серіалі, має назву «A Promise of Spring», що схоже на «A Dream of Spring» - назву ще ненаписаної сьомої і, ймовірно, останньої частини циклу «Пісня льоду та полум'я».

Сам письменник своє камео прокоментував так: «Я просто хочу довести своїм шанувальникам, що всі частини «Пісні льоду та полум'я» неодмінно будуть написані - навіть якщо настане зомбі-апокаліпсис!». Зараз Мартін працює над шостою книгою - «Вітри зими».

Серіал «Нація Z» стартував торік. У ньому розповідається про групу людей, які вижили після того, як вірус зомбі скосив майже все людство. Разом вони сподіваються створити вакцину, яка врятує людей від вимирання.

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень