Джордж Мартін зіграє письменника-зомбі в «Нації Z»

Він гратиме практично самого себе

Автор «Пісні льоду та полум'я» Джордж Мартін зіграє повсталого з мертвих письменника у другому сезоні серіалу «Нація Z».

Як пишуть західні ЗМІ, в одному з епізодів Мартін-зомбі буде підписувати свої власні книги (і навіть спробує з'їсти одну з них). Причому твір, який буде згадуватися в серіалі, має назву «A Promise of Spring», що схоже на «A Dream of Spring» - назву ще ненаписаної сьомої і, ймовірно, останньої частини циклу «Пісня льоду та полум'я».

Сам письменник своє камео прокоментував так: «Я просто хочу довести своїм шанувальникам, що всі частини «Пісні льоду та полум'я» неодмінно будуть написані - навіть якщо настане зомбі-апокаліпсис!». Зараз Мартін працює над шостою книгою - «Вітри зими».

Серіал «Нація Z» стартував торік. У ньому розповідається про групу людей, які вижили після того, як вірус зомбі скосив майже все людство. Разом вони сподіваються створити вакцину, яка врятує людей від вимирання.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Оля Багній

Оля Багній

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень