У Савченко можуть відібрати російський переклад її книги

Поки що російськомовне видання «Сильне ім'я Надія» виносити не дозволяють

У вівторок адвокати народного депутата України Надії Савченко не змогли пройти до неї в новочеркаське СІЗО.

Про це повідомляє Укрінформ з посиланням на адвоката Савченко Миколу Полозова.

«Сьогодні була довжелезна черга, а жодних преференцій керівництво СІЗО робити нам не стало. Тому побачимо Надію тільки на завтрашньому засіданні. У цей момент невідомо, що буде з російським перекладом книги «Сильне ім'я Надія», яким вона займається», - розповів Полозов.

За його словами, поки що ці папери виносити не дозволяють. Більше того, їх можуть взагалі забрати, оскільки на цьому етапі за російськими законами папери, які не мають відношення до справи, можна вилучати.

Нагадаємо, російське слідство звинувачує Савченко за статтями «вбивство» і «замах на вбивство». Українка всі звинувачення заперечує.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень