Розгляд справи «Вані півмільйона» знову перенесли

Сьогодні в Рівненському районному суді відбулось слухання справи про отримання хабара сільським головою Обарова Іваном Тимощуком

Суд розпочався із клопотання, яке надійшло від адвоката відповідача стосовно відкладення справи. Між тим, головуючий повідомив, що один із суддів перебуває на лікарняному, тому засідання відклали до 21 жовтня. Громадські активісти такою заявою залишились невдоволеними:

Нагадаємо, що в березні правоохоронці затримали голову Обарівської сільради Івана Тимощука, тепер більше відомого як «Ваня півмільйона», в момент отримання ним хабара у розмірі 504 тисячі гривень за затвердження проекту землеустрою ділянки. З того часу тривають судові тяганини. 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень