Головного митника області звільнили

Олега Вавровського звільнено з посади Керівника Рівненської митниці ДФС, - місцеві ЗМІ

На цій посаді він протримався більше року. Екс-керівник Олег Вавровський потрапив під «хвилю звільнень» у ДФС. За словами члена люстраційного комітету Павла Ульяновського, екс-очільника звільнили через те, що Рівненська митниця єдина в Україні непідконтрольна Насірову, пише Четверта Влада.

Так, голова Державної фіскальної служби України Роман Насіров минулої п`ятниці  направив тепер уже екс-головуючого митниці на Рівненщині Вавровського на навчання. А вже у понеділок Рівненська митниця отримала наказ, підписаний Насіровим, відповідно до якого було звільнено трьх заступників пана Вавровського: Сергія Панчука, Сергія Мовчанюка, Андрія Чаборая.

Таким чином, протягом п`яти робочих днів Рівненська митниця функціонувала без керівника. Оскільки правом підпису документів на перерахування коштів до бюджету володіє лише керівник установи, якого весь цей час не було, то чимало суб`єктів почали  розмитнюватися на  Волині, а не у Рівному, як робили це раніше.

Наразі виконуючим обов`язки керівника установи виконує Олександр Вакульчик.

Відомо, що за останні 2 місяці на Рівненській митниці ДФС фіскалами проведено 5 перевірок. На думку голови Форуму сприяння митній справі та інвестиціям Рівненщини Віталія Конончука, всі вони  мали упереджений характер. Справжньою їх метою, на його думку, була зміна керівництва митниці у Рівному та встановлення впливу керівника ДФС України Романа Насірова.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень