Головний митник області може залишитись без роботи

Як і сім колег Олега Вавровського з інших областей

Державна фіскальна служба оголосила про звільнення керівників восьми митниць. Серед них і Рівненської. Як ідеться у повідомленні відомства, за результатами перевірки були ряд керівників митниць та їхні заступники у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Запорізькій, Полтавській, Сумській, Харківській та Рівненській областях.

"Значні недоліки та порушення при організації митного контролю й митного оформлення товарів, транспортних засобів, боротьби з контрабандою та протидії митним правопорушенням були викриті майже на кожній митниці", – додали у ДФС. Та зазначили, що матеріали перевірки та відібрані пояснення посадових осіб передані до відповідних підрозділів для з’ясування ознак правопорушень, в тому числі і їх корупційної складової. Перевірки та звільнення  у фіскальній службі назвали її очищенням.

Натомість, нині на Рівненській митниці коментує ситуацію Віталій Конончук, голова Форуму сприяння митній справі та інвестиціям Рівненщини. Адже, троє заступників Олега Вавровського дійсно звільнені. Щодо керівника, то документів на його звільнення  у Рівному не отримували,  сам Вавровський нині у відрядженні. Додамо, що нещодавно начальник Рівненської митниці Олег Вавровський скаржився на численні перевірки та прискіпливе ставлення з боку вищого керівництва. Через що, за його словами, Рівненська митниця втрачає мільйони.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Втрачено посвідчення УБД

У суботу 25 лютого у Рівному  було втрачено посвідчення УБД, на прізвище Полюхович Юрій. Ймовірно документи згубили у тролейбусі №1 близько 10:30 ранку. Прохання повернути за винагороду. Телефонуйте:

Більше оголошень