Головний митник області може залишитись без роботи

Як і сім колег Олега Вавровського з інших областей

Державна фіскальна служба оголосила про звільнення керівників восьми митниць. Серед них і Рівненської. Як ідеться у повідомленні відомства, за результатами перевірки були ряд керівників митниць та їхні заступники у Вінницькій, Волинській, Житомирській, Запорізькій, Полтавській, Сумській, Харківській та Рівненській областях.

"Значні недоліки та порушення при організації митного контролю й митного оформлення товарів, транспортних засобів, боротьби з контрабандою та протидії митним правопорушенням були викриті майже на кожній митниці", – додали у ДФС. Та зазначили, що матеріали перевірки та відібрані пояснення посадових осіб передані до відповідних підрозділів для з’ясування ознак правопорушень, в тому числі і їх корупційної складової. Перевірки та звільнення  у фіскальній службі назвали її очищенням.

Натомість, нині на Рівненській митниці коментує ситуацію Віталій Конончук, голова Форуму сприяння митній справі та інвестиціям Рівненщини. Адже, троє заступників Олега Вавровського дійсно звільнені. Щодо керівника, то документів на його звільнення  у Рівному не отримували,  сам Вавровський нині у відрядженні. Додамо, що нещодавно начальник Рівненської митниці Олег Вавровський скаржився на численні перевірки та прискіпливе ставлення з боку вищого керівництва. Через що, за його словами, Рівненська митниця втрачає мільйони.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень