У Рівному Руслан Горовий презентує "Казки на ніч"

Автор вперше представляє книгу в нашому місті

"Казки на ніч" Руслана Горового - це короткі історії про звичайних людей, без всіляких повчань, які підкорили серця уже багатьох читачів.

Усіх охочих послухати та поспілкуватися з автором чекають сьогодні, 10 жовтня, о 15:00 в Рівненській обласній науковій бібліотеці.

ДОВІДКА

Гуслан Горовий - український журналіст, автор і керівник відомого проекту «Служба розшуку дітей», Заслужений журналіст України, режисер короткометражного та документального кіно, письменник, автор збірок повістей та оповідань українською та російською мовами.

У 2002 році Руслан Горовий надрукував у видавництві «Фоліо» повість і ряд оповідань в своїй дебютній книзі "Таран". З середини 2000-х років публікує свою творчість в інтернеті, де знаходить шанувальників серед читачів і колег.

Видавництво «Права людини» (Харків) випустило дві збірки оповідань Горового: Країна «У» (2008) та Buenos dias, chica (2011).

За матеріалами Вікіпедії.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень