Савченко погрожує новим голодуванням

Цього разу воно буде жортскішим за попереднє

Українська льотчиця Надія Савченко погрожує оголосити сухе голодування у відповідь на те, як проходить суд. Про це в ефірі "5 каналу" розповів її адвокат Марк Фейгін. Адвокат розповів, що вмовляє її все-таки не реагувати так болісно, тому що є ще багато процесуальних можливостей, які дозволять хоч якось впливати на ситуацію. 

Сьогодні вона різко реагує, їй дуже не подобається, що на допиті, особливо сепаратистів, нам не задовольнили клопотання, які були дуже важливі у справі в частині надання доказів. Низка показань сепаратистів дуже розходилася з тим, що вони давали на слідстві, їй тоді не дозволили використати карту. Надія сприймає це як порушення прав і справедливості, тому так сильно й емоційно реагує - сказав він.

Як повідомляло раніше Радіо Трек, 22 вересня Донецький суд Ростовської області РФ розпочав розгляд справи Н.Савченко по суті.

 

 

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень