У Рівному двоє відомих письменників представили свої нові книги

Презентація одразу двох книг пройшла напередодні у Рівненській обласній науковій бібліотеці

Напередодні рівненський письменник Микола Кривий презентував рівнянам свої нові напрацювання. Перший твір – це гумористична добірка під назвою «Дірка від кохання». Детальніше про що ця книга письменник розповів кореспонденту Радіо Трек:

– Вона сучасна, вона присвячена нашим проблемам. Різним проблемам. Там є і "антипутінські" мотиви, і присвячена нашим депутатам Верховної Ради. Це художній твір як я його розумів і як я бачу всі проблеми, які сьогодні навколо нас. Читачеві це судити і оцінювати цю книгу.

Інша книга – це перше видання серії «Золоті імена Рівненщини» про рівненського журналіста Дмитра Тарасюка - «Незгасний творчості вогонь». До збірки включено бібліографію його основних творів, відгуки друзів, товаришів і колег, інтерв’ю та есе про нього. Між тим, сам Дмитро Тарасюк повідомив, що нове видання - це лише перша частина нової серії книг:

– Вже до друку готова друга книжка, де будуть зібрані розповіді про 27-х наших колег-журналістів. Це переважно редактори газет, журналісти, які залишили помітний слід в галузі та взагалі в історії Рівненщини. В цій серії будуть розповіді не лише про журналістів, але й про людей інших професій. Про них треба писати, тому що про них мають знати не лише на Рівненщині, але й далеко за її межами.

До слова, на завершення презентації обидві книги буди передані Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці як у друкованому так, і в електронному варіанті.

Загублено сумку з телефоном

В районі головного корпусу Водного університету загублено чоловічу чорну сумку на пояс з мобільним телефоном. Прохання повернути загублене за винагороду.    

Загублено документи на Романюк

  Загублено сумку з документами на прізвище Романюк Валерій. Велике прохання повернути документи за винагороду.      

Загублено документи на Музичук

Загублено гаманець з документами на прізвище Музичук Андрій. Прохання повернути за винагороду.    

Більше оголошень