ON-LINE

У Рівному двоє відомих письменників представили свої нові книги

понеділок, 02 листопада 2015
Презентація одразу двох книг пройшла напередодні у Рівненській обласній науковій бібліотеці

Напередодні рівненський письменник Микола Кривий презентував рівнянам свої нові напрацювання. Перший твір – це гумористична добірка під назвою «Дірка від кохання». Детальніше про що ця книга письменник розповів кореспонденту Радіо Трек:

– Вона сучасна, вона присвячена нашим проблемам. Різним проблемам. Там є і "антипутінські" мотиви, і присвячена нашим депутатам Верховної Ради. Це художній твір як я його розумів і як я бачу всі проблеми, які сьогодні навколо нас. Читачеві це судити і оцінювати цю книгу.

Інша книга – це перше видання серії «Золоті імена Рівненщини» про рівненського журналіста Дмитра Тарасюка - «Незгасний творчості вогонь». До збірки включено бібліографію його основних творів, відгуки друзів, товаришів і колег, інтерв’ю та есе про нього. Між тим, сам Дмитро Тарасюк повідомив, що нове видання - це лише перша частина нової серії книг:

– Вже до друку готова друга книжка, де будуть зібрані розповіді про 27-х наших колег-журналістів. Це переважно редактори газет, журналісти, які залишили помітний слід в галузі та взагалі в історії Рівненщини. В цій серії будуть розповіді не лише про журналістів, але й про людей інших професій. Про них треба писати, тому що про них мають знати не лише на Рівненщині, але й далеко за її межами.

До слова, на завершення презентації обидві книги буди передані Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці як у друкованому так, і в електронному варіанті.

КОМЕНТАРІ 0

КОМЕНТУВАТИ

Оголошення

  • У Рівному знайшли ID-картку

    У Рівному знайшли ID-картку на ім’я Козелець Дмитро Олександрович   ...
  • Втрачений техпаспорт на автомобіль

    Загублений техпаспорт від автомобіля SKODA Octavia  на польській...
  • У районі Басового Кута загубився цуцик

    Загубився цуцик, схожий на лабрадора. В районі Басівкута, вул....
БІЛЬШЕ ОГОЛОШЕНЬ
Ваш навігатор дорогами Рівного