У Рівному заступник Міністра юстиції

Сьогодні у Рівному проходить конкурс на керівні посади в Головному територіальному управлінні юстиції області

З цієї нагоди до обласного центру завітав заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе, аби особисто простежити за цим процесом:

– Є молоді мотивовані кандидати, які ніколи не працювали в системі та хочуть до нас долучитись - це дуже добре. Ми дуже стараємось проводити чесні конкурси, але якщо у нас не буде правильних людей на правильних посадах - ніякий закон нам не допоможе.

Зокрема, Гія Гецадзе повідомив, що Рівненщина – одна із найуспішніших областей щодо якості проведення конкурсів на заміщення керівних посад. Також він пообіцяв, що «у відомстві за погану роботу звільнятимуть кожного, проте ті працівники юстиції, які  працюватимуть добре, вже з січня наступного року відчують збільшення своєї заробітної плати». На думку Гецадзе саме це допоможе зменшити корупцію в органах юстиції.

До слова, конкурс - не єдина мета візиту заступника Міністра у Рівне. Сьогодні о 16:30 в обласному перинатальному центрі Гія Гецадзе разом із очільником області Віталієм Чугунніковим вручатимуть рівненським батькам свідоцтва про народження. Так вони продемонструють, що відтепер ці свідоцтва можна отримувати безпосередньо в пологових будинках.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень