На Рівненщині у лісі відбудуться велоперегони

Це тригодинний веломарафон "Карпова осінь"

Цієї неділі, 1 листопала, в районі с.Колоденка, що біля Рівного, відбудеться тригодинний веломарафон «Карпова осінь».

Метою велоперегонів є пропаганда здорового способу життя й велосипедного спорту. А також розвиток аматорського велоспорту в Україні.

Долучитися до пробігу може кожен охочий віком від 15 років. Однак неповнолітнім потрібно принести на реєстрацію письмовий дозвіл від батьків.

Обмежень щодо типу велосипеда немає, проте, додають організатори, він має бути зі справними гальмами та велосипедним шоломом, який обов’язково має бути застібнутий. Також організатори залишають за собою право не допустити до участі у змаганнях або дискваліфікувати учасників на велосипедах, технічний стан яких, на думку організаторів, не відповідає нормам, а також за порушення положень проведення велоперегонів чи невиконання вимог судді.

Детальніше про формат змаганнь розповідає велоспортсменка Ольга Віюк:

Організатори зазначають, подібні змагання прохотитимуть на Рівненщині постійно у теплу пору з квітня і до кінця листопада.

Початок тригодинного велопробігу стартує 1 листопада. Реєстрація починається о 10:30. Початок заїздів - о 12:00 годні.

А о 4-й розпочнеться нагородження учасників, які посіли 1-6 місце.

Контактні телефони організаторів: +380 93 765 1865 (Віюк Ольга).

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень