100-метровий перехід для ветеранів війни будуть у Клеванському госпіталі (ФОТО)

Роботи напередодні проінспектував голова Рівненської ОДА Віталій Коваль

У Рівненському обласному госпіталі ветеранів війни, що у Клевані, тривають будівельні роботи. Там почали зводити спеціальний перехід між лікувальним та фізіотерапевтичним корпусами.

Сучасний та комфортний перехід матиме 2 поверхи, а його загальна протяжність становитиме майже 100 метрів, повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль:

– Минулого року під час приїзду президента України Володимира Зеленського на Рівненщину керівництво закладу звернулося із пропозицією побудови спеціального переходу.

 

Адже у зимовий період складно і небезпечно переміщатися корпусами після процедур. До того ж, пацієнтам з інвалідністю це створювало додаткові незручності, - зауважує очільник краю.

Новозбудований перехід дозволить пацієнтам безперешкодно переміщатися між корпусами. Крім того, значно покращить надання медичної, фізичної та психологічної реабілітації учасникам бойових дій, запевняють в облдержадміністрації.

Варто зазначити, що роботи проводять у межах президентського проєкту «Велике будівництво», а перехід має з’явитися до 30-річчя Незалежності України.

На реконструкцію будівлі виділили майже 25 млн грн: з держбюджету - 22 млн, а ще 2,5 млн – з обласного.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Богдана Карц

Богдана Карц

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Знайдено карту поляка на прізвище Petrychenko

[media=238993] В районі Боярки у Рівному знайдено карту поляка, на ім'я Petryczenko Andrzej (Petrychenko Andrii) 2003 р.н.

Більше оголошень