«Доступна іпотека 7%»: 36 мешканців Рівненщини оформили пільгові кредити на житло

Рівненщина входить у п’ятірку найактивніших областей-учасниць державної програми

З початку березня програмою «Доступна іпотека під 7%» вже скористалися понад півтисячі родин по всій Україні. Всього надійшло понад 800 заявок.

Як повідомив голова Рівненської ОДА Віталій Коваль, за час дії програми в області укладено 36 кредитних договорів на суму 24,6 млн гривень.

Рівненщина входить у п’ятірку найактивніших областей-учасниць державної програми «Доступна іпотека 7%».

 

На розгляді банків перебувають ще близько 100 заявок. З них 44 направлено для погодження Фонду розвитку підприємництва.

 

Програма Президента України Володимира Зеленського «Доступна іпотека» - це реальна можливість отримати власне житло під 7%. Стати її учасником може будь-яка українська родина, - прокоментував Віталій Коваль.

Державна програма «Доступна іпотека 7%» почала діяти з 1 березня. Іпотека може надаватися під житло на первинному ринку, майнові права на квартири та будинки з ділянками, а також квартири на вторинному ринку, які були введені в експлуатацію після 2018 року.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень