Кілометр важливої дороги на Рівненщині відремонтували за 6 мільйонів гривень (ФОТО)

Коштом долучилася безпосередньо й сама громада де робили ремонт

На Рівненщині відремонтували відрізок дороги між селами Горбаків та Мнишин відремонтований. Тож тепер мешканці Бабинської територіальної громади зможуть швидше дістатися до ФАПу, школи й роботи. 

Днями голова Рівненської ОДА Віталій Коваль проінспектував завершення будівництва дороги.

Без ям, вибоїн і горбів. Новеньке асфальтне покриття, нанесена розмітка та облаштовані узбіччя. Ділянка протяжністю 1 км готова на 100%.

 

Вартість робіт понад 6 мільйонів гривень. Ремонтували дорогу в рамках програми президента «Велике будівництво».

 

Приємно, що до співфінансування долучилася і Бабинська громада, виділивши 1,5 мільйони. Це саме той приклад синергії влади різних рівнів на якому я постійно наголошую, - прокоментував Віталій Коваль.

Загалом на Рівненщині цьогоріч в рамках програми «Велике будівництво» планують  відремонтувати близько 200 кілометрів доріг – державного та місцевого значення.

 

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Знайдено панель від багажника автомобіля

Біля ТРЦ «Арена» знайдено панель від багажника легкового автомобіля.  З вигляду панелі видно, що автомобіль невеликих розмірів.   

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Більше оголошень