Трасу Рівне-Луцьк розширять до 16 метрів (ФОТО/ВІДЕО)

Ремонт дороги можуть завершити вже до кінця року

Автодорогу Н-22 Устилуг-Луцьк-Рівне розширять з 9 до 13-16 метрів. Йдеться про ділянку біля Рівного – між селами Карпилівка та Городок.

Відремонтована дорога буде з’єднуватись із Північною об’їзною в районі «азотівського» кільця, повідомляє Рівненська обласна державна адміністрація із посилання на Службу автодоріг у Рівненській області.

Нині ремонтують 6-кілометрову ділянку (км 150-156). На відрізку працює понад сотня шляховиків та десятки одиниць дорожньо-будівельної техніки.

 

Після завершення ремонту проїзної частини також зроблять тротуари, встановлять освітлення, дорожні знаки та нанесуть дорожню розмітку.

Нагадаємо, роботи на цій ділянці розпочали у 2018 році. Ремонт призупинили для коригування проєкту, аби відремонтована дорога з’єднувалася з новозбудованим Північним обходом Рівного.

Днями в ОДА повідомили, що через високий темп робіт завершити будівництво об'їзної, що з'єднуватиметься із цим автошляхом, можуть на рік раніше – до кінця поточного року.

Траса до Луцька матиме 4 смуги.

  • Готовність дороги становить 70%
  • Шляхопровід над залізницею готовий на 60%
  • Естакада над яром – на 80%.

Техніка працює постійно та одночасно на кількох ділянках.

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Знайдено технічний паспорт на прізвище Садовець

Під час розмитнення авто знайдено технічний паспорт на Volkswagen ВК 3109 ВВ.  На прізвище Садовець Олена Валеріївна, Гощанський р-н.   

Знайдено посвідчення дитини з багатодітної сім’ї на прізвище Антонюк

Посвідчення дитини з багатодітної сім’ї, яке належить Антонюку Богдану Сергійовичу, знайшли у Рівному. Дата видачі 17 січня 2019 р.  

Загубився великий папуга

Сьогодні зранку в районі Пивзаводу у Рівному загубився ожереловий великий папуга зеленого кольору.

Більше оголошень