Сидить в СІЗО і мовчить. Що скаже в останньому слові обвинувачений у смертельному наїзді на підлітків у Рівному?

За нього говорять троє адвокатів

Другого листопада мине два роки від трагедії, яка зламала життя кількох родин – загиблої того дня Діани Петрук та тяжко покаліченого Влада Тарара.

2 листопада 2018 року їх на вулиці Севастопольській у Рівному збив автомобілем дуже п’яний підприємець Василь Самчук.

Василь Самчук

Діана загинула на місці, Влад отримав тяжкі травми і досі лікується.

Захисники Василя Самчука

Водій спочатку казав, що нічого не пам’ятає, лише де він перед тим пив, потім - що начебто пригадав якісь деталі. А далі за нього говорять троє адвокатів – Олег Захарчук та Сергій Захожий, які раніше довгий час працювали у рівненській міліції у відділі розслідування ДТП, та київський захисник Михайло Гончаров.

Суд у цій справі триває. Самчук досі перебуває у СІЗО і не заперечує проти цього.

Його обвинувачують у порушенні правил безпеки дорожнього руху, що причинило смерть Діани Петрук та тяжке тілесне ушкодження Влада Тарара, а також у залишенні хлопця у небезпеці.

Сергій Меркулов (зліва) та Олександр Тарар

Як повідомив захисник родини Тарар Сергій Меркулов, своє вину Самчук визнає частково - він не погоджується з тим, що залишив травмованого Влада у небезпеці.

Насправді ідеться про повторний наїзд на збитого Влада, аби втекти з місця події, - каже Сергій Меркулов.

На суді

Суд дослідить відео з камер відеонагляду з будинку, біля якого сталася ця ДТП.

Більше нічого підсудний поки не говорить. Він заявить свою позицію у кінці судового розгляду.

Раніше потерпілі заявили Василеві Самчуку  цивільний позов у розмірі близько 4 мільйонів гривень. Захисники Самчука пропонували родині загиблої дівчини гроші як моральну компенсацію, але вони відмовилися.

На одному з перших судових засідань адвокати Самчука заявляли також, що переказували кошти й на лікування Влада, однак його батько це заперечив. А коли захисники Захожий та Захарчук підсумували з квитанцій, скільки вони переказали, батько хлопця Олександр Тарар одразу вийняв вказану суму зі своєї сумки й намагався повернути її адвокатам та присутній на суді матері Самчука.

Чоловік пояснив, що ці перекази - не на лікування, а щоб була підстава пом’якшити вину Самчука, і якби його сім’я хотіла допомогти, то зробила б це не через адвокатів, а безпосередньо.

Лікування та реабілітація Влада обійшлися батькам у величезну суму. Його лікували у Німеччині, потім у Польщі. Аби підняти сина на ноги, батьки платили по 200 тисяч гривень на місяць. Щоб підтримати родину, спортивний клуб, в якому займався Влад, проводив благодійний забіг, а учні школи, де він навчався – благодійний ярмарок. Допомагали матеріально друзі, знайомі та міськрада.

Зараз Влад лікується в Україні. Батьки зверталися до адміністрації Рівненського обласного ліцею, в якому Влад навчався, з проханням поновити його у школі, і згодом хлопець одержав атестат про середню освіту.

Наші новини у Тelegram. Номер Радіо ТРЕК у Viber: 063-73-4-106-4

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

У Рівному згубився песик Арчі

Вчора зник йоркширський тер'єр сріблястого окрасу, Арчі. Собаку бачили в районі Політону, Автовокзалу Обласної лікарні.  Прохання повернути за винагороду.

Більше оголошень