Зморшки на обличчі: уповільнити старіння можливо

Є нутрієнти, надважливі для «ремонту» ДНК

Попри те, що старіння неминуче, все ж одні старіють швидше, а інші – повільніше. Більшою мірою на це впливає середовище та здатність організму до відновлення та оздоровлення. 

Є нутрієнти, які важливі для відновлення ДНК, і саме вони впливають на те, як швидко старіє людина. При старінні з'являються зморшки та темні кола під очима. 

На клітинному рівні тканини руйнуються і відновлюються постійно. Зокрема білки. В організмі окислюються білки, це спровоковано палінням, тривалим перебуванням на сонці, алкоголем, ліками, цукром та шкідливою їжею. 

Аби уповільнити старіння, слід практикувати регулярні фізичні вправи. Це насичує тканини достатньою кількістю кисню, це уповільнює старіння обличчя. 

Дієтологи радять практикувати помірне голодування, що має антиоксидантну дію, та активізує низку генетичних факторів. Крім того, голодування допомагає зменшити рівень цукру та знизити окислення. 

Уповільнити процеси старіння допоможуть продукти з антиоксидантами, особливо овочі. Антиоксиданти містяться в морепродуктах, яйцях та м’ясі. 

Незамінними нутрієнтами для ДНК є вітамін В3, магній, цинк, вітамін С з натурального джерела, фолати та Омега-3 жирні кислоти.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень