![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
У приміщені пологового будинку на вулиці Медичній, 7
Відсьогодні жіноча консультація № 1 працюватиме ще й на вулиці Медичній, 7. Нагадаємо, частину медиків жіночої консультації з ЦПМСД «Центральний» перевели у відремонтовані приміщення пологового будинку. Кого обслуговуватимуть у консультації на Медичній, розповів міський голова, Володимир Хомко:
Це відділення відкрили для обслуговування тієї частини міста, яка сюди ближче. Від вулиці Гагаріна, і цей район, що у верхній частині міста. Щоб зручно було жінкам діставатися сюди. Коштів витрачено відносно небагато - 400 тисяч гривень.
До слова, торік міська рада відремонтувала у пологовому будинку одне пологове відділення за 4 мільйони гривень. Нині готова проектна документація на ремонт ще одного відділення. Володимир Хомко нагадав, що загалом на утримання міського пологового будинку з бюджету міста витрачають 57 мільйонів гривень на рік.
Нагадаємо, жінок, які мешкають у центральній частині міста, як і раніше, прийматимуть у консультації на Драгоманова. Нині міське управління охорони здоров’я міркуватиме, як покращити умови обслуговування жінок і в консультації на вул. Драгомана. Ймовірно, тут шукатимуть можливість перенесення кабінетів консультації з 5 поверху нижче. Розповів очільник управління Віктор Іськів.
Наші новини у Тelegram. Номер у Viber: 063-73-4-106-4
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
«Пацієнт нишком їв ковбасу», - медсестра з Рівного розповіла про курйози на роботі (ФОТО)
Хлопець, який воював під Горлівкою та Авдіївкою, дякує персоналу Рівненського госпіталю (ФОТО/ВІДЕО)
Що очікує рівнян на другому етапі реформування медицини
Рівняни можуть пройти безкоштовне обстеження, щоб запобігти раку шкіри
Жінок Рівного лікуватимуть у відремонтованих кабінетах
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК