Завтра у Рівному покажуть серпанкове ткацтво

У краєзнавчому музеї відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «ПРОБЛЕМИ ЗБЕРЕЖЕННЯ І ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНИХ ТРАДИЦІЙ СЕРПАНКОВОГО ТКАЦТВА В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ»

Цієї суботи мистецтвознавці, науковці, історики та експерти з фолькльору говоритимуть про серпанкове ткацтво у сучасній Україні. Планується заслухати 10 доповідей від фахівців у цьому питанні. 

Під час роботи конференції експонуватимуться унікальні серпанкові костюми, що зберігаються у Рівненському обласному краєзнавчому музеї, Центрі ткацтва с. Крупове (Дубровицький район) та відтворені зразки поліського серпанкового костюма Центром дослідження і відродження Волині (м. Радивіилів).

Початок заходу о 9.00  у Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень