Завтра у Рівному покажуть серпанкове ткацтво

У краєзнавчому музеї відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «ПРОБЛЕМИ ЗБЕРЕЖЕННЯ І ПОПУЛЯРИЗАЦІЇ НАЦІОНАЛЬНИХ ТРАДИЦІЙ СЕРПАНКОВОГО ТКАЦТВА В СУЧАСНІЙ УКРАЇНІ»

Цієї суботи мистецтвознавці, науковці, історики та експерти з фолькльору говоритимуть про серпанкове ткацтво у сучасній Україні. Планується заслухати 10 доповідей від фахівців у цьому питанні. 

Під час роботи конференції експонуватимуться унікальні серпанкові костюми, що зберігаються у Рівненському обласному краєзнавчому музеї, Центрі ткацтва с. Крупове (Дубровицький район) та відтворені зразки поліського серпанкового костюма Центром дослідження і відродження Волині (м. Радивіилів).

Початок заходу о 9.00  у Рівненському обласному краєзнавчому музеї.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень