Рівне у тумані - горять очисні споруди "Рівнеоблводоканалу" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

Займання почалося ще о восьмій ранку, відтак рівняни почали скаржитися на їдкий запах диму

Причиною ранкової задимленості у місті була пожежа на території очисних каналізаційних споруд «Рівнеоблводоканалу», що на вул. Будівельників, 1. Площа займання становить більше 1 га.

Як повідомив начальник міського управління з питань надзвичайних ситуацій Руслан Демуров, ще напередодні ввечері біля очисних споруд «Водоканалу» було незначне займання сухої трави, його ліквідували. А вже зранку горять очисні каналізаційні споруди:

 

Сьогодні вранці о восьмій сталося сильне займання ілових карт – є такий вислів – на очисних спорудах рівненського «Водоканалу». Там площа, приблизно, більше 1 гектара. Відкритого вогню майже немає, а диму – дуже багато. Задимлення йде в першу чергу мікрорайону «Північний».

Правоохоронці стверджують, що причною займання став умисний підпал. Спеціалісти "Водоканалу" кажуть, що самозагоряння - виключено, оскільки це органічна речовина, яка на 90% складається з рідини.За розпорядженням міського голови територію "водоканалу" взято під нагляд правоохоронців:

 

- Скажу відверто, за моєї пам`яті такої пожежі тут не було. Природнього джерела загоряння тут не має. Горить 1 із 8-ми мулових карт. проблема в тому, що вона дуже глибока - від 1,5 до 2-х метрів мулу, а це чиста органіка. Створений штаб, який очолюю я. Всі отримали відповідні доручення. Працює "Водоканал", працюють надзвичайники, працює міськШЕУ. З огляду на те, що в нас є велика підозра, що це підпал, - мною дано доручення міліції - тут буде виставлена охорона.

Наразі ліквідовано майже 70% пожежі. Роботу пожежникам ускладнює те, що немає відкритого осередку горіння – тління відбувається зсередини.

На сторожі і управління охорони здоров’я. Тож, люди, які мають распіраторні захворювання і ті, хто відчуває погіршення самопочуття, можуть звертатися у будь-який медичний заклад для надання відповідної допомоги. Займання сподіваються ліквідувати впродовж найближчих кількох годин.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ілона Радзівіл

Ілона Радзівіл

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень