Пожежу біля полігону прокоментували військові

Кажуть, винне місцеве населення

Спекотна погода, що панує на Рівненщині, знову вплинула на кількість займань. Надзвичайники кажуть, що щодня фіксують по 20 пожеж на відкритій місцевості. Люди палять післяжнивні залишки, що і призводить до займань. Подібна пожежа напередодні вирувала неподалік Рівненського полігону. Аби спростувати чутки, з цього приводу свою позицію висловили військові. У заяві ОК "Захід"  вони наголошують, що випадків займання безпосередньо на території військового об’єкта не зафіксовано. Особовий склад та боєприпаси - в безпеці. Щоправда, напередодні бойові стрільби та заняття з бойової підготовки не проводилися. У військових є підозра, що місцеве населення незаконно вирубувало ліс, а пожежу спровокувало, аби приховати наслідки своєї діяльності.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Оксана Герасимчук

Відкрити плей-лист

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Більше оголошень