Пожежу біля полігону прокоментували військові

Кажуть, винне місцеве населення

Спекотна погода, що панує на Рівненщині, знову вплинула на кількість займань. Надзвичайники кажуть, що щодня фіксують по 20 пожеж на відкритій місцевості. Люди палять післяжнивні залишки, що і призводить до займань. Подібна пожежа напередодні вирувала неподалік Рівненського полігону. Аби спростувати чутки, з цього приводу свою позицію висловили військові. У заяві ОК "Захід"  вони наголошують, що випадків займання безпосередньо на території військового об’єкта не зафіксовано. Особовий склад та боєприпаси - в безпеці. Щоправда, напередодні бойові стрільби та заняття з бойової підготовки не проводилися. У військових є підозра, що місцеве населення незаконно вирубувало ліс, а пожежу спровокувало, аби приховати наслідки своєї діяльності.

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Більше оголошень