У Рівному з’являться нові сміттєві баки

Незабаром на "Північному” та в районі Льонокомбінату з’явиться 60 нових сміттєвих контейнерів для поліетилену, скла та картону

Як повідомив директор Рівненського комунального підприємства «КАТП 1728» Ростислав Кралюк, 25 серпня 2015 року відбулося розкриття тендерних пропозицій по закупівлі контейнерів для роздільного збору ТПВ, у конкурсі взяло участь 3 учасників. Пропозиція ТОВ «Наукововиробниче підприємство «Укрресурс» з міста Луцьк була визнана тендерним комітетом кращою та відповідно акцептована.

На 16 вересня цього року заплановано укладення договору з ТОВ «Наукововиробниче підприємство «Укрресурс» та Рівненським комунальним підприємством «КАТП 1728» на придбання контейнерів в наступній кількості та асортименті:  

-  для ПЕТ пляшки та інших виробів з пластику та поліетилену - 40 шт.;

-  для скла  - 10 шт.;

-  для паперу і картону - 10 шт.

Вже в жовтні поточного року зазначені контейнери будуть розміщені на мікрорайоні "Північний" та в районі Льонокомбінату.

З метою забезпечення жителів Рівного повною та достовірною інформацією щодо переліку комунальних послуг, що надає КАТП 1728, зокрема пільговим категоріям населення, ми розміщуємо інформаційні матеріали на сайті www.katp1728.rv.ua.

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Знайдено цуцика

  На території Метро знайдено цуценя рудого окрасу з нашийником. Тому, хто загубив улюбленця, прохання телефонувати:          

Знайдено гаманець

На вулиці 16 Липня знайдено жіночий гаманець темного кольору. Власницю, ймовірно, звати Айлін

Більше оголошень