«Замку вже немає, готується кримінальна справа»: Єфросиніна про розмову з Галкіним (ВІДЕО)

З Галкіним відбувається все те, чого бояться артисти в росії

Українська телеведуча Маша Єфросиніна в інтерв'ю програмі «Гроші» розповіла, що поспілкувалася з російським гумористом Максимом Галкіним. Вона вражена тим, яку позицію він озвучив.

Єфросиніна поділилася, що Максим Галкін дзвонив їй ще до повномасштабного вторгнення. А коли настало 24 лютого, вона боялася відповідати на дзвінок, тому що не хотіла почути: «Як ви там? Тримайтеся».

Він втратив все. Він не давав мені права розголошувати подробиці, але скажу так: замку (в селищі Грязі під Москвою, де вони жили з Аллою Пугачовою і дітьми, – ред.) вже немає.

 

Все забрали, готують кримінальну справу, його по повній програмі викреслюють, очорняють у пресі.

 

З ним відбувається все те, чого бояться артисти в росії, - уточнила українська телеведуча.

Єфросиніна констатувала, що репутація Максима Галкіна в росії «зіпсована», тому що його очорняють в місцевій пресі настільки, наскільки тільки можна. 

Його немає і не буде. А якщо і буде, то його ім'я буде назавжди полито гівн*м, - сказала Марія.  

«Він сказав: Та ти розумієш, що я якраз вважаю, що те, що я роблю, – це нормально! Це природна реакція на те, що відбувається в Україні. Але виходить, що я біла ворона, тому що всі інші мовчать», - резюмувала Єфросиніна. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень