Фейк від баскова? росіяни «оцінили» Машу Єфросиніну у мільйон доларів 

У мережі пишуть, що за те, що Маша агітує вбивати росіян, їй заплатили мільйон доларів

Росіяни поширюють фейк, що Машу Єфросиніну купили за мільйон доларів. Сама ведуча у цьому звинувачує фаната путінського режиму миколу баскова.

Українська телеведуча Маша Єфросиніна давно у списку «ворогів Росії». Днями пропагандисти вигадали про неї новий фейк. У мережі пишуть, що селебріті заплатили мільйон доларів, аби вона агітувала вбивати росіян, 

- Ви знали, що українські селебріті, співаки, ведучі, отримали по мільйону доларів за хейтспіч проти російських? Це 100% інформація, але невідомо, хто конкретно фінансує крики Маші Єфросиніної з закликами вбивати росіян. Випадково не ті браві хлопці з відео BBC, які 8 років тому заявляли, що хочуть очистити Україну від євреїв і росіян?.. І не вірте буквально нічому. Ніхто з нас ніколи не дізнається правду, – йдеться в абсурдному повідомленні.

Маша Єфросиніна не стала цитувати цей текст, бо «убл*дошні пропагандисти сто відсотків якось змонтують це проти нас».

Натомість попросила фанів знайти її мільйон доларів, бо українкам і їхнім дітям дуже треба допомога.

- Друзі, хто знайде цей мільйон, я вас благаю, дуже треба на допомогу жінкам і дітям, дуже треба допомагати всім, хто виїхав і живе зараз без дому. Якщо знайдете мій мільйон, я візьму звідти гривень 400 пофарбувати коріння, манікюр сама роблю, а там все роздамо. Головне знайдіть, – з сарказмом відреагувала ведуча.

Крім того, Єфросиніна переконана, що цей «вкид» – справа рук путініста Миколи Баскова, якого вона принизила за брехню про війну.

- Чи не вср*алися піарники Баскова, що поширюють таку інформацію, щоб не дай Бог ніхто не подумав, що це правда. Пізно, хлопці, пізно, Колю. Всі побачили й почули, – завершила Маша Єфросиніна.

Джерело: Патріоти України

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

У Рівному знайдено номерні знаки

Автомобільні номерні знаки BK 6513 IX , їх залишили за адресою вулиця Млинівська, 15 на території заправки. Власника просять забрати за вказаною адресою.

Загубилася вівчарка

Пропала вівчарка. Дівчинка, не агресивна, на ім'я ВЄСТА. Бачили її по вулиці Відінській біля АТБ та на площі Перемоги, навпроти магазину Ера. тел. 0964725146

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

Більше оголошень