«Бажали моєму синові кастрації кислотою»: Єфросиніна розповіла про жорстокість росіян (ВІДЕО)

Жорстокість росіян не має меж

Українська телеведуча Маша Єфросиніна з початку вторгнення росії в Україну веде інформаційну боротьбу. У своїх соціальних мережах вона розповідає правду про війну в Україні, про те, як російські окупанти знищують наші міста і по-звірячому вбивають мирне населення.

І якщо українці, дивлячись на ці кадри, заливаються сльозами, потім встають і йдуть допомагати українській армії і біженцям, то зомбовані росіяни твердять одне: «Це фейк».

Мало того, що вони не виходять на протести і не закликають владу рф зупинити війну в Україні, вони ще й пишуть гнівні коментарі українським знаменитостям, які намагаються достукатися до всього світу.

Так, Єфросиніна розповіла, що їй пишуть в соціальних мережах росіяни. Одним з найбільш страшних коментарів було жорстоке побажання її синові Олександру.

Вони всі бажали моєму синові кастрації кислотою, - розповіла телеведуча в інтерв'ю «Радіо НВ».

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Діана Білоус

Діана Білоус

Відкрити плей-лист

Загублено світло-сірий футляр з окулярами та флешкою

Світло-сірий футляр з окулярами та флешкою загубили сьогодні близько 10:00 по маршруту: проспект Миру, 2 — площа, далі автобус №6 до вулиці Соборної (район авторемонтного заводу, РУМ). На флешці — сканкопії документів жінки та дитини. Відновити їх немає можливості. Прохання до тих, хто знайшов, зателефонувати за номером 0988834144.

У Рівному знайшли ключі

У Рівному на вулиці Київській знайшли ключі. А саме на зупинці біля автосалону, навпроти гуртожитку. Власників просимо звернутись за номером: +380972042103 — Юлія  ОНОВЛЕНО: власник ключів знайшовся!

Загублено посвідчення

4 січня було загублено посвідчення дитини з багатодітної сім'ї, район парк Шевченка, вул. Княгині Ольги, Степана Бандери. Посвідчення на прізвище Андрійчук Богуслава. Хто знайшов, звертатися +380966597902

Більше оголошень