![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
![На Рівненщину перевели начальника з Донбасу: він очолить ДСНС області](/uploads/media/d7/59/d759ac0ec4dab441354a2b710e664693_orig_thumb.jpg)
Офіційна заява
Учора, 10 листопада 2021 року, о 18:16 на офіційну електронну адресу Рівненської АЕС надійшло повідомлення щодо загрози здійснення акту ядерного тероризму (диверсії) проти Рівненської АЕС.
Було зібрано антитерористичний штаб ВП РАЕС. Про це повідомили у пресслужбі підприємства.
Проінформовано територіальні органи поліції та СБУ, ДП «НАЕК «Енергоатом», ДІЯРУ, регіональний диспетчерський центр ПрАТ «НЕК «Укренерго» західного регіону.
Вжито заходів з посилення фізичного захисту об’єкта, зокрема щодо забезпечення ідентифікації персоналу за біометричними ознаками.
З метою перевірки цієї інформації відповідними спецслужбами було проведено огляд основного обладнання реакторних відділень енергоблоків №№ 1-4, приміщень та будівель електростанції, периметру захищеної зони та прилеглої території, особливо важливих об’єктів РАЕС за межами захищеної зони.
У результаті перевірки заборонених предметів (вибухових пристроїв та ін.), які можуть бути використані в диверсійних цілях не виявлено.
Рівненська АЕС працює у штатному режимі.
Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.
Щодо загрози здійснення диверсії або акту ядерного тероризму у відношенні ВП «Южно-Українська АЕС» служба фізичного захисту підприємства повідомляє наступне.
Після отримання повідомлення про загрозу вибуху на атомній станції з метою запобігання, виявлення та припинення можливих актів терористичного чи диверсійного характеру на ВП ЮУАЕС задіяно антитерористичний штаб.
Ведуться пошукові заходи з виявлення предметів з ознаками вибухового пристрою на атомній станції. У перебігу пошукових заходів предметів з ознаками вибухового пристрою на ЮУАЕС не виявлено.
Особовий склад військової частини, що забезпечує охорону та оборону ЮУАЕС, а також загону воєнізованої охорони підприємства переведено в режим посиленого чергування.
Южно-Українська АЕС працює в штатному режимі.
Оперативну інформацію про роботу Южно-Української атомної станції цілодобово можна отримати за телефоном «гарячій лінії» 0-800-500-107 (дзвінки безкоштовні) або на веб-сайті підприємства www.sunpp.mk.ua.
Радіо Трек: НОВИНИ
Від чоловіків, народжених у цих числах, потрібно тікати: щастя не буде
Знайшли куряче яйце біля будинку: Що робити з підкладом?
5 прізвищ, які вказують на те, що ваші предки були родом із Київської Русі
Здобне «віденське тісто»: Пиріжки з яблуками просто танутимуть у роті
Що 26 липня потрібно заховати від усіх, щоб привернути щастя у дім: народні прикмети
Троє поросят «штурмували» Запорізьку АЕС
«Вони мене заріжуть», - 18-річна дівчина, яка хотіла заборонити рідну мову, заявила про погрози (ВІДЕО)
Сюрприз на авто: у Здолбунові депутат знайшов записку, яку сприйняв за погрози (ФОТО)
«Вимагали гроші та погрожували вбити»: на Рівненщині СБУ затримала кримінального авторитета та його «банду» (ФОТО)
У Криму знесуть легендарну недобудовану АЕС, де стартував КаZантип
Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а
Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.
Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК