Підірвати Рівненську та Южно-Українську АЕС: Терористи озвучили погрози через Iнтернет

Офіційна заява

Учора, 10 листопада 2021 року, о 18:16 на офіційну електронну адресу Рівненської АЕС надійшло повідомлення щодо загрози здійснення акту ядерного тероризму (диверсії) проти Рівненської АЕС.

Було зібрано антитерористичний штаб ВП РАЕС. Про це повідомили у пресслужбі підприємства.

Проінформовано територіальні органи поліції та СБУ, ДП «НАЕК «Енергоатом», ДІЯРУ, регіональний диспетчерський центр ПрАТ «НЕК «Укренерго» західного регіону.

Вжито заходів з посилення фізичного захисту об’єкта, зокрема щодо забезпечення ідентифікації персоналу за біометричними ознаками.

З метою перевірки цієї інформації відповідними спецслужбами було проведено огляд основного обладнання реакторних відділень енергоблоків №№ 1-4, приміщень та будівель електростанції, периметру захищеної зони та прилеглої території, особливо важливих об’єктів РАЕС за межами захищеної зони.

У результаті перевірки заборонених предметів (вибухових пристроїв та ін.), які можуть бути використані в диверсійних цілях не виявлено.

 

Рівненська АЕС працює у штатному режимі.

Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

АНАЛОГІЧНА СИТУЦІЯ НА «ЮЖНО-УКРАЇНСЬКІЙ» АЕС
ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД УЧОРА

Щодо загрози здійснення диверсії або акту ядерного тероризму у відношенні ВП «Южно-Українська АЕС» служба фізичного захисту підприємства повідомляє наступне.

Після отримання повідомлення про загрозу вибуху на атомній станції з метою запобігання, виявлення та припинення можливих актів терористичного чи диверсійного характеру на ВП ЮУАЕС задіяно антитерористичний штаб.

Ведуться пошукові заходи з виявлення предметів з ознаками вибухового пристрою на атомній станції. У перебігу пошукових заходів предметів з ознаками вибухового пристрою на ЮУАЕС не виявлено.

Особовий склад військової частини, що забезпечує охорону та оборону ЮУАЕС, а також загону воєнізованої охорони підприємства переведено в режим посиленого чергування.

Южно-Українська АЕС працює в штатному режимі.

Оперативну інформацію про роботу Южно-Української атомної станції цілодобово можна отримати за телефоном «гарячій лінії» 0-800-500-107 (дзвінки безкоштовні) або на веб-сайті підприємства www.sunpp.mk.ua.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень