Замість 40 хвилин на рентген тепер – 10: у Рівненському госпіталі відкрили оновлене відділення

Воно – з новим сучасним рентген-апаратом, аналогів якому в області нема

Завідувач рентгенодіагностичного відділення Євген Гресь та керівник госпіталю Олексій Кльонов перерізають стрічку на відкритті оновленого відділення

Приміщення рентгенодіагностичного відділення у Рівненському військовому госпіталі розпочали ремонтувати у  серпні торік. Після того, як дізналися про те, що Міноборони запланувало оновити у відділенні обладнання.

Витратили на матеріали і ремонтні роботи близько 100 тисяч гривень, які госпіталь заробив на наданні платних послуг цивільному населенню. А новими вікнами і дверима відділення забезпечив квартирно-експлуатаційний відділ Рівного. У січні ремонт у відділенні завершили. Після цього у ньому встановили новий італійський рентген-апарат, кошти на який надало Міноборони.

Вхід у рентгенодіагностичне відділення

Детальніше розповів керівник військового госпіталю, полковник медичної служби Олексій Кльонов:

Апарат новий ми отримали в кінці грудня 2018 року. На ньому можна робити рентгенографію, рентгеноскопію і флюорографію. Аналогів йому в Рівненській області немає.

 

Його вартість - 6,5 мільйона гривень.

 

До цього в нас обладнання було 1987 року випуску. Самі розумієте, який крок вперед - це нове обладнання.

Олексій Кльонов

За словами Олексія Кльонова, для військових обстеження на новому рентген-апараті буде безплатним, для цивільних – від 37 до 600 гривень залежно від того, який орган чи частина тіла будуть обстежуватися. Найдешевше – це рентген зуба, найдорожче – урографія.

Рентген-лаборант відділення Роман Ковалик тішиться:

Працювати стало краще, бо швидше і знімки більш якісні. Не потрібно проявляти знімки, вони друкуються на спеціальному обладнанні. Якщо раніше обстеження і з видачею результатів тривало десь 40 хвилин, то нині –  лише 10.

Роман Ковалик у приміщенні, з якого керує рентген-апаратом

Що стосується старого рентген-апарата, то списувати його не збираються. Керівник госпіталю пояснює:

Старий апарат поки лежить на складі. Про всяк випадок ми його зберігаємо. Здавати його не будемо. Чому? Тому що ми десь років з вісім тому замінили в ньому лампу, тобто він робочий. Чи ми передамо його по лінії Міністерства оборони якомусь іншому лікувальному закладу, чи буде на зберіганні у нас – побачимо згодом.

Новий рентген-апарат

На цьому обладнанні друкують рентген-знімки

Олексій Кльонов додає, що рентгенодіагностичне відділення – не єдине, яке у закладі відремонтували.

У нас дуже багато зроблено у 2018 році. І за результатами минулого року наш госпіталь визнаний найкращим лікувальним закладом західного регіону.

 

Ремонтів дуже багато зроблено. Над госпіталем торік взяли шефство Рівненські облдержадміністрація та обласна рада. І завдяки цьому з обласного бюджету було виділено 350 тисяч гривень, за які ми поміняли дах у терапевтичному корпусі. Адже до цього не могли нічого тут ремонтувати, бо протікала покрівля.  

 

А 11 березня буде сесія облради і на ній планують нам надати субвенцію у 360 тисяч гривень. Ці кошти витратимо на матеріали для заміни покрівель у хірургічному корпусі і приймальному відділенні. Це теж дуже велика допомога. Адже ми прагнемо до того, щоб наш госпіталь був найбільш сучасним медзакладом.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Мирослава Опанасик

Мирослава Опанасик

Відкрити плей-лист

У Рівному шукають собаку породи естонський гончак

Згубилася собака мисливської породи естонський гончак. Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.

Знайдена картка Приватбанку

 Знайдена картка Приватбанку, універсальна. Територія газотрону. Поверну власнику який назве останні чотири цифри. +380975244009 [media=267008]

Знайдене пенсійне посвідчення

20.01.2022 на вул.Чорновола у Рівному водій VW Sharan BK2748CH Маркушевський В.О. втратив своє пенсійне посвідчення. Аби забрати документи завертайтесь за номером 0677954878

Більше оголошень