Залужний озвучив завдання ЗСУ на 2023 рік

Звільнення Криму – це не єдиний фактор для перемоги у війні

Війна в Україні триває, але кожен наступний день наближає нас до перемоги над росією. Швидше за все, наступного року бойові дії триватимуть, але ЗСУ вже має завдання.

Завдання ЗСУ на 2023 рік 

Звільнення Криму не є єдиним фактором для перемоги України у війні. Оскільки навіть за умови звільнення півострова від російських загарбників залишається небезпека їх перебазування на інші території й нового етапу протистояння.

Ніщо не може істотно перешкодити хворобливому, але цілком реальному перебазуванню Чорноморського флоту на військово-морську базу Новоросійськ на східному узбережжі Чорного моря, і військову присутність агресора в регіоні буде збережено разом із загрозою ракетних ударів. Подібне можна припустити і для використання російською авіацією, наприклад аеродромів Приморсько-Ахтарськ і Єйськ, – каже головнокомандувач ЗСУ Валерій Залужний.

Завдання ЗСУ на 2023 рік – змусити відчути росіян на окупованих територіях невдачі та всі наслідки цієї війни.

Все може кардинально змінитися при відповідному плануванні і правильній роботі з країнами-партнерами України, – вважає головнокомандувач ЗСУ.

Валерій Залужний зазначив, що для перемоги нам потрібні значні матеріальні ресурси й грошові витрати. Наступного року матеріальною основою українського опору повинна залишатися значна за обсягами військово-технічна допомога країн-партнерів.

Джерело: Укрінформ

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Василюта

Знайдено паспорт Василюти Аріни Миколаївни 2006 р-н. Документ можна забрати у чергового на першому поверсі Міськвиконкому, що на вулиці Соборній, 12а 

Загублено документи Скібінський/Скібінська

Загублені документи, видані на ім'я та прізвище Микола Скібінський: студентський квиток, посвідчення водія, id картка. А також техпаспорт на мотоцикл, виданий на ім'я та прізвище Олена Скібінська.  

Знайдено автомобільні номера

  Знайдено автомобільні номера ВК1273НА , ВК7773ВК

Більше оголошень