МАГАТЕ виступило за встановлення охоронної зони ядерної безпеки навколо ЗАЕС

Та закликало припинити обстріли атомної станції

ЗАЕС

Обстріли Запорізької атомної електростанції необхідно негайно припинити, оскільки вони створюють загрозу ядерній безпеці станції.

За інформацією МАГАТЕ, постійні обстріли станції можуть призвести до «радіологічних наслідків, що мають велике значення для безпеки».

МАГАТЕ рекомендує негайно припинити обстріли на майданчику та його околицях, щоб уникнути подальшої шкоди, гарантувати безпеку обслуговуючого персоналу і зберегти фізичну цілісність для підтримки безпечної і надійної роботи, – йдеться у звіті агенції.

Крім того, у МАГАТЕ зазначили, що для повного припинення обстрілів станції необхідна згода України та росії на створення «охоронної зони ядерної безпеки та захисту навколо ЗАЕС».

МАГАТЕ рекомендує експлуатувати систему фізичного захисту відповідно до проєкту та ліцензії. Це вимагає видалення транспортних засобів із зон, які можуть заважати роботі систем безпеки та обладнання, – пише у звіті.

Джерело: РБК-Україна

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

На Князя Романа загублено чоловічий золотий ланцюжок

Сьогодні близько 9-ї години ранку на вулиці Князя Романа, 13, 6 під'їзд загублено чоловічий золотий ланцюжок з хрестиком. Прохання повернути за ВИНАГОРОДУ.

Більше оголошень