На Київщині поховали ще 13 людей, які загинули під час окупації Бучі (ФОТО)

Деякі тіла досі не ідентифіковані

Напередодні у Бучі, що на Київщині, поховали 13 вбитих росіянами українців. Ці люди загинули у березні та лютому під час окупації міста.

Частина тіл досі не ідентифікована, передає видання Новини LIVE.

Ми закінчуємо поховання незабраних тіл. Чому я кажу «незабрані», бо деякі тіла ідентифіковані, але родичі не звернулися і їх не забрали. У цьому секторі таких буде 76 могил. Це люди, які померли під час окупації Бучі, а також були застрелені на території району, — розповіла заступниця міського голови Бучі Михайлина Скорик-Шкарівська.

Загалом від рук окупантів у Бучанському районі загинули близько 1100 людей, з них 419 – мешканці Бучі. Цифри є неточними, адже тіла досі ексгумують, а щодо більшості похованих слідство встановлює причини смерті.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень