Як заощаджувати гроші під час війни: Поради експерта

За деякий час реально назбирати гарну суму

Під час війни заощаджувати не просто, але, за словами інвестиційного фінансиста Василя Матія, 10% від рівня доходу відкладати реально.

Експерт радить знайти додаткове джерело заробітку на іноземному ринку праці, хай навіть на кілька годин на день. Щомісяця обов'язково відкладайте певну суму грошей від доходу.

Навіть незалежно від рівня нашого доходу 10% ми можемо заощаджувати непомітно для себе, – каже Василь Матій та додав, що з плином часу ці відсотки створять непогану суму.

Також важливо тримати гроші на такому рахунку, щоб не мати до нього постійного доступу й не здійснювати емоційні покупки.

Експерт наголосив, що банківський вклад – набагато ліпший вид вкладень, ніж просто валюта, яка лежить вдома. Крім того, заощаджувати треба як у гривнях, так і в євро та доларах.

Джерело: УНІАН

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень