Правила пересування Україною та виїзду за кордон: Що треба знати військовозобов'язаним

Актуально під час війни

Через війну в Україні діє режим загальної мобілізації та заборона на виїзд за кордон військовозобов'язаних чоловіків. Однак для деяких категорій зробили виняток.

На початку липня великого резонансу набувала інформація про  те, що особи призовного віку, військовозобов'язані та резервісти можуть виїжджати за межі місця проживання лише з дозволу військкомату.

І справді, у Законі України «Про військовий обов'язок та військову службу», який діє ще з 1992 року, така норма є. Однак у нинішніх реаліях вона недоречна, тому головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний заявив, що Генштаб скасовує порядок видачі дозволів на виїзд військовозобов'язаним. Так, жодних обмежень для пересування військовозобов'язаних чоловіків Україною немає.

Водночас діє заборона на виїзд військовозобов'язаних за кордон. При цьому деякі категорії громадян все ж таки можуть законно виїжджати за межі України. Мало того, іноді до списку тих, хто має право на виїзд, вносяться нові категорії.

Йдеться про багатодітних батьків неповнолітніх дітей, прийомних батьків, тих, хто виключений з військового обліку за станом здоров'я, студентів іноземних ВНЗ та інших.

Джерело: Апостроф

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Аліна Тис

Аліна Тис

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень