Сьогодні – 1 вересня: У департаменті освіти повідомили, чого чекати на Рівненщині (ВІДЕО)

З-за кордону повернулися вчителі і багато учнів

Сьогодні – День знань. Традиційно 1 вересня у школах країни розпочинався новий етап шкільного життя – для когось все відбувається вперше, а хтось виходить на фінішну пряму.

Однак 1 вересня 2022 року буде інакшим, сумним і зовсім не святковим. Через війну лише одиниці закладів сьогодні відновлять навчальний процес.

З середини літа у школах облаштовували найпростіші укриття. У понад тисячі закладах освіти області вже створили безпечне середовище, тож навчання там незабаром відновлять, про це повідомив керівник департаменту освіти Рівненщини Петро Коржевський.

Формат навчання буде різним для кожного закладу – очний, дистанційний і змішаний.

З-за кордону повернулися вчителі і багато учнів. Вчителі будуть забезпечені оплатою праці, також Петро Коржевський повідомив, що попри труднощі вдалося зберегти педагогічних працівників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Знайдено паспорт на прізвище Федорчук

У Рівному на вул. Київська в районі Спорттоварів знайдено паспорт, на прізвище Федорчук Юрій. Власник може звертатися за номером

Знайдено посвідчення з інвалідності на прізвище Ющук

Знайдено посвідчення з інвалідності другої групи на імʼя Ющук Олександр Миколайович та банківську картку ПриватБанк.  

У центрі Рівного втратили документи та ключі

27 грудня 2023 року у центрі Рівного втратили паспорт, ідент. код, техпаспорт на автомобіль, посвідчення водія, службове посвідчення на ім’я Валентюк О. Г. та ключі. Власник втраченого просить повернути все за винагороду.

Більше оголошень