Сьогодні – 1 вересня: У департаменті освіти повідомили, чого чекати на Рівненщині (ВІДЕО)

З-за кордону повернулися вчителі і багато учнів

Сьогодні – День знань. Традиційно 1 вересня у школах країни розпочинався новий етап шкільного життя – для когось все відбувається вперше, а хтось виходить на фінішну пряму.

Однак 1 вересня 2022 року буде інакшим, сумним і зовсім не святковим. Через війну лише одиниці закладів сьогодні відновлять навчальний процес.

З середини літа у школах облаштовували найпростіші укриття. У понад тисячі закладах освіти області вже створили безпечне середовище, тож навчання там незабаром відновлять, про це повідомив керівник департаменту освіти Рівненщини Петро Коржевський.

Формат навчання буде різним для кожного закладу – очний, дистанційний і змішаний.

З-за кордону повернулися вчителі і багато учнів. Вчителі будуть забезпечені оплатою праці, також Петро Коржевський повідомив, що попри труднощі вдалося зберегти педагогічних працівників.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4
Юлія Вознюк

Юлія Вознюк

Відкрити плей-лист

Втрачено документи на прізвище Григорчук

Поблизу Торгового Центру Чайка втрачені документи:  техпаспорт та посвідчення водія на ім'я Григорчук Петро. Прохання - повернути за винагороду.

Загублено ключ від авто Honda

Розшукують загублений ключ від авто Honda з чорним плетеним брелоком. Загубили його навпроти заправки «Олас», що на вулиці Льонокомбінатівській у Рівному. Прохання повернути за винагороду.  т. (067) 360 65 64

Портфель

В центрі Рівного – у критому ринку, загублено портфель з ноутбуком Samsung . Прохання повернути за винагороду. 

Більше оголошень