Захист «90-го левела» дворів багатоповерхівок у Рівному (ФОТО)

або Як один із рівненських дворів захищають його мешканці

У дворі однієї з багатоповерхівок Рівного з’явився напис, який попереджає гостей про те, що за ними слідкують.

Так мешканці впроваджують програму «Сусідська варта».

Загалом з початку 2018 року понад 20 голів ОСББ Рівного долучилися до проекту «Сусідська варта» і ще стільки ж чекають відповідного навчання від канадських поліцейських та міжнародної організації IREX.

Фото - Типове Рівне

Нагадаємо, «Сусідська варта» – це система взаємодії поліції і громади. Понад 30 років ця програма ефективно працює у Канаді, Сполучених Штатах Америки, Молдові, Естонії.

В її основі – взаємодія громади, влади і поліції, коли мешканці з поліціянтом слідкують за порядком разом, а про речі, які їх непокоять - повідомляють до поліції. Наприклад, про невідому людину чи машину, які викликають сумніви у доброчесності, дрібне хуліганство, підозрілі події.

Хоч у Рівному «Сусідська варта» діє зовсім короткий період часу, але уже підтверджує свою ефективність, кажуть в патрульній поліції.

Патрульні приїжджають на збори ОСББ, спілкуються з мешканцями будинків, дізнаються їхні актуальні проблеми і спільно продумують кроки для їх вирішення.

Таким чином, у деяких будинках вдалося подолати проблеми зі злісними курцями у під’їздах, розпивання алкогольних напоїв на дитячих майданчиках, вдалося вгамувати шумних сусідів. Окрім того, завдяки пильним мешканцям, які помітили підозрілих осіб і повідомили про це на лінію 102, патрульним вдалося затримати осіб, причетних до кримінальних правопорушень.

 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram.
Viber: 063-734-106-4

Редакція

Відкрити плей-лист

Знайдено документи на прізвище Крук Ігор

У Рівному знайдено документи видані, на ім'я Ігор Крук. Якщо шукаєте документи  - телефонуйте

Знайдено один навушник Apple Air pods

На вулиці Княгині Ольги у Рівному знайдено навушник Apple Air pods. Якщо він ваш - телефонуйте

Знайдено документи на прізвище Кірюшин

У Рівному знайдено документи, на прізвище Кірюшин Володимир. Власник може телефонувати:

Більше оголошень