Захист «90-го левела» дворів багатоповерхівок у Рівному (ФОТО)

або Як один із рівненських дворів захищають його мешканці

У дворі однієї з багатоповерхівок Рівного з’явився напис, який попереджає гостей про те, що за ними слідкують.

Так мешканці впроваджують програму «Сусідська варта».

Загалом з початку 2018 року понад 20 голів ОСББ Рівного долучилися до проекту «Сусідська варта» і ще стільки ж чекають відповідного навчання від канадських поліцейських та міжнародної організації IREX.

Фото - Типове Рівне

Нагадаємо, «Сусідська варта» – це система взаємодії поліції і громади. Понад 30 років ця програма ефективно працює у Канаді, Сполучених Штатах Америки, Молдові, Естонії.

В її основі – взаємодія громади, влади і поліції, коли мешканці з поліціянтом слідкують за порядком разом, а про речі, які їх непокоять - повідомляють до поліції. Наприклад, про невідому людину чи машину, які викликають сумніви у доброчесності, дрібне хуліганство, підозрілі події.

Хоч у Рівному «Сусідська варта» діє зовсім короткий період часу, але уже підтверджує свою ефективність, кажуть в патрульній поліції.

Патрульні приїжджають на збори ОСББ, спілкуються з мешканцями будинків, дізнаються їхні актуальні проблеми і спільно продумують кроки для їх вирішення.

Таким чином, у деяких будинках вдалося подолати проблеми зі злісними курцями у під’їздах, розпивання алкогольних напоїв на дитячих майданчиках, вдалося вгамувати шумних сусідів. Окрім того, завдяки пильним мешканцям, які помітили підозрілих осіб і повідомили про це на лінію 102, патрульним вдалося затримати осіб, причетних до кримінальних правопорушень.

 

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень