Вже сьогодні вночі Рівне патрулюватиме частина новоспечених патрульних (30 ФОТО)

37 нових правоохоронців присягли на вірність

Сьогодні, у вівторок, 3 квітня,

29 хлопців та 8 дівчат після чотирьох місяців інтенсивного навчання та успішно складених іспитів урочисто присягнули на вірність українському народові.

Церемонія складання Присяги відбулася на території Управління патрульної поліції Рівненської області. Текст Присяги зачитував начальник Управління патрульної поліції в Рівненській області Сергій Мерчук.

Почесні гості свята начальник ГУНП в Рівненській області Валерій Самчук та заступник голови обласної ради та член комісії з відбору патрульний поліцейських Сергій Свисталюк привітали новачків та побажали їм завжди пам’ятати слова Присяги й ніколи їй не зраджувати.

Начальник управління патрульної поліції в Рівненській області Сергій Мерчук сказав,

що життя молодих поліцейських відсьогодні зміниться докорінно і починається найскладнішій і, водночас, найцікавіший період їхнього життя.

Патрульні поліцейські також хвилиною мовчання вшанували Героїв Небесної сотні та воїнів, які полягли за Україну у всі часи та полеглих охоронців порядку під час виконання службових обов'язків.

Після закінчення урочистостей патрульні приймали вітання від рідних та друзів. Вже сьогодні вночі частина новоспечених патрульних заступить у своє перше чергування.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Загублено гаманець і документи

Напередодні в районі Чайки було загублено чоловічий гаманець з документами та посвідченням водія, виданими на прізвище ЛОХВИЧ ВАСИЛЬ ЙОСИПОВИЧ. Прохання повернути за винагороду.

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Більше оголошень