Вулиці Рівного патрулюватиме ще сотня жорсткіше вихованих поліцейських (ВІДЕО)

Нова рота патрульних сьогодні склала присягу

117 новоявлених поліцейських склали присягу на майдані Незалежності. З них 21 дівчина. До новобранців змінилися вимоги – тренування стали жорсткішими, підготовка тепер триває чотири місяці, а не три, як це було раніше. В подальшому тривалість навчання збільшуватиметься до шести місяців. Далі розповідає керівник патрульної поліції Рівного Сергій Мерчук:

Брали багато молодих, адже з них можна щось «виліпити». Середній вік – 26, але беремо від 20 до 34. Принципово мало беремо колишніх працівників. Їх серед новобранців лише троє. Багато з пенітенціарних установ прийшло, з держслужби охорони двоє. Дуже багато різних професій.   

Також у серед нових патрульних є 8 АТОвців. 11 чоловік, які сьогодні не потрапили на присягу, не склали іспити. На цьому набір патрульних не завершується.

Ще близько 80 поліцейських проходять навчання, каже Сергій Мерчук. Вони завершать навчання в березні. З ними у Патрульній поліції Рівненщини налічуватиметься 531 особа.

Половина від цієї кількості патрулюватиме обласний центр.

Також щомісяця буде оголошуватися конкурс на кілька вакантних посад. Окрім людей, поліцейські отримали 20 нових «MITSUBISHI Outlander » для патрулювання області. Завдяки цьому на вулицях Рівного замість чотирьох екіпажів постійно їздитиме 12.

 

 

Влад Пєрязєв Радіо Трек

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень