У Рівненських патрульних приємне поповнення

Серед нових поліцейських – учасники АТО та 27 дівчат

У Рівному на 120 патрульних поліцейських стане більше. У четвер, 8 лютого, вони присягатимуть на вірність українському народові у центрі міста на майдані Незалежності. Усі 117 нових правоохоронців вже пройшли додатковий відбір та спеціальне навчання, яке тривало чотири місяці. Про деталі говорить речник патрульної поліції області Оксана Юрченко:

Тепер вони приєднаються до патрулювання вулиць Рівного, тож тепер на вулицях міста стане безпечніше. А значна частина з них патрулюватиме автошляхи на новеньких позашляховиках. 120 нових патрульних - це для нас суттєве підкріплення. Тепер у Рівному нарешті знову зможуть повноцінно працювати усі 12 екіпажів патрульних, а не 5, як було досі.

Юксана Юрченко зауважила, що серед нових патрульних є й ті, хто раніше працював в правоохоронних органах. Серед списку є і учасники АТО, а також 27 дівчат.

До слова, нині у Рівному триває набір у лави патрульних поліцейських. 

Стежте за новинами на сторінках Радіо Трек у Facebook та Telegram  

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Загублено рюкзак із документами

Загублено рюкзак золотистого кольору на зупинці біля Сільпо біля автовокзалу. В ньому  документи, на прізвище Годунко, гроші та дитячі речі. Якщо хтось знайшов, повідомте за номером 0978401501.

Знайдено паспорт у Рівному

Вчора на проспекті Миру на переході біля "Фокстроту" було знайдено пластиковий паспорт України, на ім'я Мікаберідзе Максим Максимович 05.04. 2006 р.н, харківська прописка. Звертатись за телефоном 0979764361 - Богдан

У Рівному знайшли студентський квиток

У Рівному, 1 жовтня, на тротуарі, між Басів Кутом і Щасливим, знайшли студентський квиток. Він належить Січкару Григорію , студенту НУВГП.   Власника просимо звернутись за номером:  +380667642577 — Людмила

Більше оголошень