Злісна непокора поліцейським стає нормою в Рівному

І в області

Підбивши підсумки роботи патрульної поліції на Рівненщині за два роки, правоохоронці заявляють про низький рівень правосвідомості громадян.

Заступник керівника управління Патрульної поліції в Рівненській області Андрій Крутень таке розповів журналістам:

За два роки маємо 285 адміністративних протоколів, які склали патрульні за ст. 185 КУпАП. Це злісна непокора законному розпорядженню або вимозі поліцейського. Якщо порахувати, то виходить, що раз на три дні є злісна непокора законному розпорядженню правоохоронця. Це говорить про те, що рівень правосвідомості населення не є таким високим.

До слова, за два роки патрульні поліцейські Рівненщини склали понад 7 тисяч адміністративних матеріалів у сфері забезпечення охорони громадського порядку.

Головний патрульний поліцейський Рівненщини констатував, що часом злісна непокора переростає в опір. А це - кримінальна відповідальність. Таких фактів, за словами Сергія Марчука, було 20. 

Аби пояснити людям, що поліція – не каральний орган, а захист громадян, у Рівному

стартував рух «Тонка синя лінія».

Це об’єднання спрямоване на зближення громади й поліції та підтримку правоохоронців з боку небайдужих громадян.

Очільник обласного управління патрульної поліції Сергій Мерчук додав, що проект дуже важливий:

Якщо ми один одного будемо підтримувати, це дасть результат. Навіть якщо люди будуть дякувати за виконану роботу, це вже підтримка.

Нагадаємо, з патрульної поліції Рівненщини звільняли недобросовісних правоохоронців.

Стеж за нашими новинами у  Telegram

Знайдено банківську картку

В районі вулиці Чорновола знайдено картку приватбанку. Тому, хто загубив, прохання телефонувати:    

Загубилося цуценя в районі ринку "Ювілейний"

07 квітня в районі ринку "Ювілейний" було загублено цуценя рудого окрасу, має особливу прикмету: маленька грижа на животі. Вік цуценяти 1,5 міс. Усіх, кому відоме його місцеперебування, просимо відгукнутися за номером: (068) 937 33 64

Згубився кіт

В районі Газотрону згубився кіт сіро-рудого окрасу з білою грудкою. Котик має особливу прикмету – він без хвоста! Прохання повернути загубленого улюбленця за винагороду.    

Більше оголошень