«З миру по нитці — голому сорочка» - рівненські селяни безплатно здають молоко для армії (ФОТО/ВІДЕО)

Селяни трьох громад передають перероблений продукт до Києва та Харкова

Селяни трьох громад на Рівненщині об'єдналися для допомоги ЗСУ та постраждалим від війни людям. Безплатно віддають молоко на перероблення. Місцевий фермер усе переробляє та через волонтерів доставляє до столиці та Харкова. 

Через день Валентина Музичук здає понад 40 літрів молока. Грошей з фермера не просить, бо обидва сини боронять Україну. Старший — захищає столицю.

У такий момент - здаємо безплатно, хоча молоко — чи не єдиний заробіток у селі. Хто нашим солдатам допоможе, як не ми! Можливо моїм дітям хтось допоможе, — плаче жителька Федорівки.

У сироварні поки відмовилися від крафтових сирів, бо довготривале виробництво. Натомість готують продуктові набори для армії та біженців.

Молоко відправляємо пастеризоване, щоб довше стояло та доїхати до споживача. М'які сири відправляємо. Сметана, сир, масло, щоб люди могли в скрутний час куштувати молочної продукції, - зауважив фермер Юрій Потапчук. 

Сотні кілограмів сиру через день забирають волонтери. Вони доставляють молочну гуманітарну допомогу до столиці та Харкова. 

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Посвідчення водія Рабешко

27.09.2023 р. загублено посвідчення водія на прізвище Рабешко Роман. Орієнтовно по маршруту від гуртожитків РДГУ №4 і №5, через "Текстильник" і до а/с Чайка.

Втрачено документи на прізвище Скубік

У Рівному в районі Північного втрачено документи, на прізвище Скубік, а також техпаспорт на автомобіль та телефон. Прохання повернути за винагороду, телефонуйте 

Втрачено документи на прізвище Петренчук

06 серпня на мікрорайоні «Північний» було втрачено сумку через плече сірого кольору з документами на прізвище Петренчук. Якщо ви знайшли ці документи, прохання повернути за винагороду Тел.: (066) 67 07 841

Більше оголошень