Лайфхаки, завдяки яким японці ніколи не пахнуть потом

Навіть в спеку і після зміни у задушливому офісі

Ті, хто бували у Японії, відзначають, що ніколи не помічали неприємних фізіологічних запахів від мешканців цієї країни. І як з'ясувалося, там й справді користуються деякими лайфхаками, які допомагають залишатися свіжим, наче з душу, впродовж цілого дня.

Ось лише деякі з них

  • Мешканці Японії практично не користаються парфумами. Натомість у країні поширене використання пігулок, і аромат впродовж дня виходить через пори.
  • Вони користуються особливою спідньою білизною, яка має властивості поглинати неприємні запахи. Виробники запевняють, що властивості не втрачають навіть після 100 циклів прання.
  • Японці носять з собою зубну щітку, а також тримають одну в офісі. Щоразу після їди вони ретельно стежать за чистотою порожнини рота.
  • Жінки користуються спреями та шампунями зі стійкими запахами. Ці засоби дозволяють тримати аромат свіжості весь день навіть у спеку.

Радіо Трек: НОВИНИ

Радіо ТРЕК у Telegram · Twitter · Facebook.
Viber: 063-734-106-4
Ольга Мартинюк

Ольга Мартинюк

Відкрити плей-лист

Патрульні у Рівному знайшли східноєвропейську лайку

Сьогодні в районі парку "Грабник" перехожий знайшов собаку. Тваринка породи Східносибірська лайка, була в нашийнику. Патрульні відвезли її в управління патрульної поліції за адресою: м. Рівне, вулиця Степана Бандери 14-А.  Телефон для контакту: 

У Рівному знайшли посвідчення військового

На вулиці Шевченка у Рівному знайшли посвідчення військового. Документ виданий на ім'я Татаріна Бориса Петровича. За детальнішою інформацією варто звертатися за номером - 096 795 83 31

Загублені ключі

Загублено зв'язку ключів у чорній шкіряній ключниці. Прохання повернути за винагороду

Більше оголошень